08/01/2021
Дорогие друзья!
Уже совсем скоро 14 января (День Защитника Отечества)
Хотите ли Вы порадовать своих любимы мужчин...?
Мы подготовили для Вас отличный подарок:
🔅Запечённая индейка с овощами в красивом оформлении🔥
🔅И Буин-матал, также в красивом и очень вкусном оформлении 🔥
‼️Если же вы хотите получить эти два приза, тогда Вам нужно выполнить как всегда самые простые условия:
1️⃣ Подписаться на мою страницу☑️ и на страницы моих друзей их всего 8
store skin.uz
tashkent
2️⃣ Обязательно сделать репост этого поста и в комментариях написать слово «УЧАВСТВУЮ»
3️⃣Поставить по 3❤️ мне и всем моим друзьям
⛔️Обязательно, проявляйте свою активность на страницах моих друзей (Лайки, комментарии, репосты), при выявлении победителя Я это всё УЧИТЫВАЮ!
«14» января в 12:00 Я выберу 2-х самых активных участников
Победителей будет выявлен с помощью рондомайзера www.youtogift.com
Всем желаю удачи! 🥳
————————————————————————
Aziz do'stlar!
Tez orada 14 yanvar (Vatan himoyachilari kuni)
Sevimli erkaklaringizni xursand qilishni xohlaysizmi ...?
Siz uchun ajoyib sovg'a tayyorladik:
🔅Chiroyli dizayndagi sabzavotli pishirilgan kurka
🔅 Va buin-matal, shuningdek, chiroyli va juda mazali dizaynda
Agar siz ushbu ikkita sovg’a olishni istasangiz, unda har doimgidek eng oddiy shartlarni bajarishingiz kerak:
1️⃣ Mening sahifamga obuna bo'ling☑️ va do'stlarimning sahifalariga ularning soni atigi 8 ta:
store skin.uz
tashkent
2️⃣ Ushbu xabarni repost qilib, izohlarga "ISHIRGAN" so'zini yozishni unutmang
3️⃣Menga va barcha do'stlarimga 3❤️ni o'rnating
⛔️ Do'stlarim sahifalarida (Yoqtirishlar, sharhlar, repostlar) faol bo'lishingizga ishonch hosil qiling, g'olibni aniqlashda, men bularning barchasini O'YLAYMAN!
14 yanvar soat 12:00 da men eng faol 2 ishtirokchini tanlayman
G'oliblar www.youtogift.com rondomayzer yordamida aniqlanadi
Barchaga omad tilayman!