02/09/2024
Spet je leto naokoli in tudi letos vabimo vse šolarje na kepico sladoleda z našo že poznano pesmico na prvi šolski dan! 😀👍📚✂️✏️🎒🍡
V lepem kraju na Ramni veliko sladoleda je doma.
Ko zapustil boš šolska vrata,
si oprtaj torbo na ramena in pohiti na kepico sladoleda.
Vsakemu šolarju, ki bo s šolsko torbo na ramenih k nam prihitel iz razreda, za slajši vstop v novo šolsko leto podarjamo kepico sladoleda.
Pa še naša pesem 😉:
Se ti zdi nošenje šolske torbe kot nošenje kamna?
Zate je tu rešitev – Ramna!
Začetek šole zdi se beda?
Pridi na kepico sladoleda!
Da polepšamo ti prvi šolski dan
in slabo voljo odženemo stran,
te povabimo k nam!
Šolsko torbo le prinesi zraven,
psssst, to je pripomoček obetaven!
Se nasmej in reci: »Šolsko torbo nosim,
zato za kepico sladoleda prosim!« 😀