Słodko i Słono Cafe

Słodko i Słono Cafe 100% bezglutenowa kawiarnia w Wilanowie☕🍰 tworzona przez osobę z celiakią💛
Autorskie słodkości, pinsa, zapiekanki i słone przekąski w przytulnej atmosferze.

Wpadnij na kawę, deser albo coś na ciepło🍕🥖
➡️ jesteśmy na Radosnej 11✨
by DGES Catering

🌾Już w niedzielę❤️Zobaczcie, co przygotowali organizatorzy Powsińskich Dożynek😍👇Zapowiada się naprawdę świetny dzień❤️ a...
20/08/2026

🌾Już w niedzielę❤️

Zobaczcie, co przygotowali organizatorzy Powsińskich Dożynek😍👇
Zapowiada się naprawdę świetny dzień❤️ a my też tam będziemy😉

Szukajcie stoiska Słodko i Słono Cafe i oczywiście wszystkiego 100% GLUTEN FREE❤️🌾

🔥grill
🥘staropolski bigos
🥖nasze zapiekanki
🍋lemoniada
…i jeszcze trochę pyszności😉

Przypominamy tylko, że w niedzielę kawiarnia przy Radosnej będzie zamknięta, spotykamy się z Wami w Powsinie❤️

Do zobaczenia🌾☀️

🌾❤️W NIEDZIELĘ WIDZIMY SIĘ NA POWSIŃSKICH DOŻYNKACH😊Kochani, w najbliższą niedzielę Centrum Kultury Wilanów zaprasza na ...
17/08/2026

🌾❤️W NIEDZIELĘ WIDZIMY SIĘ NA POWSIŃSKICH DOŻYNKACH😊

Kochani, w najbliższą niedzielę Centrum Kultury Wilanów zaprasza na XXI Powsińskie Dożynki, wydarzenie organizowane od wielu lat i jedyne w Warszawie🌾🇵🇱

Jeśli jeszcze nigdy nie byliście, to naprawdę warto się wybrać❤️ Będzie mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, tradycyjny korowód dożynkowy, występy, zabawy, a na scenie pojawi się również Zespół Pieśni i Tańca „Śląsk”.

A w tym roku my też tam będziemy😍

Szukajcie stoiska Słodko i Słono Cafe, na którym wszystko będzie oczywiście 100% GLUTEN FREE❤️

🔥rozpalimy grilla
🥘szykujemy staropolski bigos
🥖będą nasze zapiekanki
🍋będzie lemoniada
…i na pewno dorzucimy jeszcze coś pysznego😉

📌Ważna informacja organizacyjna: w sobotę kawiarnia przy Radosnej 11 działa normalnie, natomiast w niedzielę będzie zamknięta, tego dnia spotykamy się z Wami na Dożynkach w Powsinie ❤️

📅23 sierpnia, niedziela, od 12:30
📍Powsin, ul. Ptysiowa 3
🎟️Wstęp wolny

Wpadajcie całymi rodzinami🌾❤️
My już szykujemy nasze stoisko i bardzo liczymy, że spotkamy tam również naszą bezglutenową ekipę😍

16/08/2026

🍰Słodkości na dziś już wyprzedane❤️
Ale spokojnie, oferta wytrawna czeka😋 Mamy jeszcze wszystko z naszej wytrawnej karty: zapiekanki, pinsy, burgery oraz ravioli🥪🍕🍔

🇮🇹BUONGIORNO! LA DOLCE VITA🇮🇹🔥No i jest😍Powiemy tylko tyle… takiej witrynki jeszcze u nas nie było😍Pistacja przejęła dzi...
15/08/2026

🇮🇹BUONGIORNO! LA DOLCE VITA🇮🇹🔥

No i jest😍

Powiemy tylko tyle… takiej witrynki jeszcze u nas nie było😍
Pistacja przejęła dziś Słodko i Słono Cafe, ale dzieje się DUŻO więcej🇮🇹🔥

Czekają na Was włoskie desery i nowości przygotowane specjalnie na ten weekend 🇮🇹
💚pistacja w kilku odsłonach
🇮🇹maritozzo, włoska bułeczka wypełniona bitą śmietaną🤤
💚cannolo z kremem z ricotty i pistacji
💚tiramisu pistacjowe
💚specjalna monoporcja PISTACJA
🍮panna cotta malinowa
🍰i mnóstwo innych słodkości

Ale LA DOLCE VITA to nie tylko słodkie😎🔥
Na wytrawnie mamy m.in.:
🥟nasze ravioli z mascarpone i kalabryjską ndują + sos pomidorowy i parmezan, one są naprawdę sztos🔥 i czekają w opcji na wynos
🍝 lasagne bolognese
🧡 arancini

Do tego Aperol Spritz 0%🍹, włoskie przekąski na regałach i oczywiście nasza stała oferta czyli zapiekanki, pinsa i burgery❤️
I jak zawsze u nas, WSZYSTKO 100% BEZ GLUTENU bezpieczne dla osób chorujących na celiakię

🇮🇹WEEKEND LA DOLCE VITA UWAŻAMY ZA OTWARTY🇮🇹
Czekamy na Was od 11:00❤️

🇮🇹🔥JUTRO ZACZYNAMY🔥🇮🇹Przez ostatnie dni trochę Was podpuszczaliśmy😉Było cannolo, były ravioli… ale LA DOLCE VITA to zdec...
14/08/2026

🇮🇹🔥JUTRO ZACZYNAMY🔥🇮🇹

Przez ostatnie dni trochę Was podpuszczaliśmy😉
Było cannolo, były ravioli… ale LA DOLCE VITA to zdecydowanie więcej❤️

Na włoski weekend szykujemy:
🔥ravioli z mascarpone i kalabryjską ndują
🍝lasagne bolognese
🧡arancini
🥪włoskie kanapki z mortadelą i stracciatellą
🥬bowle z burratą i pomidorkami

A na słodko…🤤
💚cannoli z kremem z ricotty i pistacji
🍮panna cotta z malinami
💚 specjalna monoporcja PISTACJA💚💚💚
☕tiramisu klasyczne
💚tiramisu pistacjowe
🍰i oczywiście inne nasze sodkości

👉Część włoskich propozycji, m.in. ravioli, przygotowujemy w opcji na wynos😊

Do tego Aperol Spritz 0%🍹 i mnóstwo włoskich przekąsek na naszych regałach🇮🇹

🇮🇹LA DOLCE VITA startuje już jutro🇮🇹

No dobra… to od czego zaczynacie?😉

A jeśli macie ochotę na nasze klasyki to spokojnie😉❤️ Zapiekanki, pinsa i pozostałe pozycje ze stałej oferty również będą na Was czekać🍕🔥

🇮🇹 NO DOBRA TO DALEJ😎Włoski weekend LA DOLCE VITA coraz bliżej❤️🇮🇹To, co widzicie na zdjęciu, będzie jedną z naszych wee...
13/08/2026

🇮🇹 NO DOBRA TO DALEJ😎

Włoski weekend LA DOLCE VITA coraz bliżej❤️🇮🇹

To, co widzicie na zdjęciu, będzie jedną z naszych weekendowych propozycji na wynos🤌
Oczywiście 100% bez glutenu.

A co jest w środku?👀
Macie jakieś typy?😉

będzie bardzo po włosku i trochę pikantnie🔥🇮🇹

Resztę zdradzimy już niedługo😉

Sobota + niedziela = LA DOLCE VITA w Słodko i Słono 🇮🇹❤️

🇮🇹 NO DOBRA, ZACZYNAMY ODKRYWAĆ KARTY😉Skoro ma być LA DOLCE VITA, to bez tego włoskiego klasyka nie mogło się obejść🤌🇮🇹S...
12/08/2026

🇮🇹 NO DOBRA, ZACZYNAMY ODKRYWAĆ KARTY😉

Skoro ma być LA DOLCE VITA, to bez tego włoskiego klasyka nie mogło się obejść🤌🇮🇹

Specjalnie na ten weekend przygotujemy dla Was bezglutenowe cannoli❤️
Chrupiąca rurka, krem z ricotty i pistacji, a do tego kruszone pistacje na wierzchu💚

A cannoli to dopiero początek, będą jeszcze inne klasyczne włoskie słodkości i kilka wytrawnych pozycji🔥

📅weekend LA DOLCE VITA 15-16.08.26
❤️wszystko 100% bezglutenowe

Kto zaczyna Dolce Vita właśnie od cannoli?😉🇮🇹

🇮🇹SZYKUJEMY DLA WAS COŚ SPECJALNEGO… weekend LA DOLCE VITA🇮🇹W najbliższy weekend Słodko i Słono Cafe zamieni się troszkę...
11/08/2026

🇮🇹SZYKUJEMY DLA WAS COŚ SPECJALNEGO… weekend LA DOLCE VITA🇮🇹

W najbliższy weekend Słodko i Słono Cafe zamieni się troszkę w takie małe Włochy😎🤌

Będzie dużo włoskich smaków, kilka rzeczy, których nigdy nie było w naszej ofercie, coś słodkiego, coś pysznego na wynos i oczywiście włoski klimat🇮🇹❤️

Zdradzimy tylko, że będzie dużo pistacji, ricotty, mascarpone, nduji, pomidorów… i zdecydowanie będzie z czego wybierać👀

Do tego nasze regały będą pełne włoskich przekąsek, które będziecie mogli zabrać do domu🇮🇹

I tak, wszystko 100% bezglutenowe😉❤️

🇮🇹 WEEKEND LA DOLCE VITA

Pełne menu pokażemy już niedługo…
Macie jakieś typy, co dla Was szykujemy?😏

🌸Dziś na słodko🍰✨Nasza witryna już czeka na Wasze odwiedziny💕Czekoladowe i karmelowe pyszności, kremowe desery z malinam...
11/08/2026

🌸Dziś na słodko🍰✨

Nasza witryna już czeka na Wasze odwiedziny💕
Czekoladowe i karmelowe pyszności, kremowe desery z malinami i dużo słodkości przygotowanych z sercem🍫🍓

Do 19:00 zapraszamy na coś pysznego☕️🧁

🍽️LUNCHE od DGES Catering  ODBIERZECIE TEŻ U NAS❤️Przypominamy, że zamawiając lunch w DGES Catering, możecie wybrać odbi...
10/08/2026

🍽️LUNCHE od DGES Catering ODBIERZECIE TEŻ U NAS❤️

Przypominamy, że zamawiając lunch w DGES Catering, możecie wybrać odbiór osobisty w Słodko i Słono Cafe😊

W tym tygodniu znowu same pyszności, kurczak w sosie kurkowym z kopytkami, schabowy, butter chicken, a wszystko oczywiście w wersji bezglutenowej😋

👉zamawiacie bezpośrednio w DGES Catering
👉odbieracie u nas w kawiarni od wtorku do piątku, w godz. 12:00–19:00

Czyli obiad można odebrać przy okazji kawy… a jak już będziecie na miejscu, to nie odpowiadamy za to, co jeszcze wpadnie z witrynki😉🍰☕❤️

Menu na cały tydzień zostawiamy poniżej👇

Adres

Radosna 11
Warsaw
02-956

Godziny Otwarcia

Wtorek 11:00 - 19:00
Środa 11:00 - 19:00
Czwartek 11:00 - 19:00
Piątek 11:00 - 19:00
Sobota 11:00 - 19:00
Niedziela 11:00 - 19:00

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Słodko i Słono Cafe umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skróty

Udostępnij

Kategoria