Medusa Warszawa

Medusa Warszawa Dane kontaktowe, mapa i wskazówki, formularz kontaktowy, godziny otwarcia, usługi, oceny, zdjęcia, filmy i ogłoszenia od Medusa Warszawa, Restauracja grecka, Emilii Plater 14:00, Warsaw.

01/04/2026

🇬🇷 Lunch w Medusa Warszawa! 🇬🇷
👉🏻Od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00–16:00 czeka na Ciebie nasz wyjątkowy lunch set w cenie 39,90 zł! 🥗🍷

📍 Medusa Warszawa�📌 ul. Emilii Plater 14

26/03/2026

🇬🇷 Zapraszamy do Medusa Warszawa! 🇬🇷

Masz ochotę na prawdziwe greckie smaki w sercu Warszawy? Odwiedź Medusa Warszawa i poczuj klimat słonecznej Grecji! 🌞

🥙 Świeże składniki🍷 Autentyczne receptury👨‍🍳 Przyjazna atmosfera

📍 ul. Emilii Plater 14, Warszawa
📞 +48 780 788 428

Zarezerwuj stolik i przekonaj się, jak smakuje Grecja!

Zapraszamy na nowe miłosne menu do Restauracji Medusa Warszawa🦪 Ostryga z salsą truskawkową i trybulą
🐙 Ośmiornica w gla...
10/02/2026

Zapraszamy na nowe miłosne menu do Restauracji Medusa Warszawa
🦪 Ostryga z salsą truskawkową i trybulą
🐙 Ośmiornica w glazurze wiśniowej, na kolorowych pomidorach,
w sosie limonkowo-miodowym, z kompresowanym fenkułem,
kwiatami jadalnymi i rukwią wodną
🥩 Polędwica wołowa z redukcją czerwonego wina i przypraw korzennych,
miodem chili, gruszką z gorgonzolą i chrustem ziemniaczanym
🍫 Mus czekoladowy na mleczku kokosowym
z żelem wiśniowym i solą Maldon

Idealne na randkę, Walentynki lub po prostu romantyczny wieczór.
Rezerwacje ❤️
+ 48 780 788 428
[email protected]

05/02/2026

Z przyjemnością zapraszamy do Medusa Warszawa, gdzie czeka na Was nowe lunch menu
Świeże składniki, autorskie smaki i grecka inspiracja w nowej odsłonie.
Idealne na spotkanie biznesowe, przerwę w pracy lub spokojny lunch w pysznym stylu.
📍 Emilii Platter 14
🕛 Lunch serwujemy w godzinach 12:00-16:00
Do zobaczenia przy stole!

Adres

Emilii Plater 14:00
Warsaw
00-669

Godziny Otwarcia

Wtorek 13:00 - 22:00
Środa 13:00 - 22:00
Czwartek 13:00 - 22:00
Piątek 13:00 - 00:00
Sobota 13:00 - 00:00
Niedziela 13:00 - 22:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Medusa Warszawa umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij