Raj Pstrąga

Raj Pstrąga Miejsce wypoczynku, dobrego jedzenia i przyjacielskiej atmosfery. Duży teren wraz ze stawami hodowlanymi oraz lokalem serwującym świeżego pstrąga.
(428)

Raj Pstrąga - niewielka restauracja na ponad hektarowym terenie prowadzona przez trójkę przyjaciół, którzy zafascynowani otaczającym okolicę krajobrazem postanowili porzucić wielkie miasto a tym samym dotychczasowe zajęcia i spełnić marzenia o niezależności, gotowaniu i spotykaniu nowych, ciekawych ludzi. Budujemy miejsce, w którym nie tylko można zjeść pstrąga samodzielnie wyłowionego z wody czy

też inne z oferowanych dań, ale można się zatrzymać, odpocząć od otaczającego nas, zabieganego świata, porozmawiać przy dużym stole zarówno z gospodarzami, jak i spotkanymi właśnie ludźmi. Zapraszamy wszystkich spragnionych zarówno naturalnego, pozbawionego chemicznych dodatków jedzenia, jak i chwili oddechu w najbardziej zielonym i nieskażonym ludzką ręką obszarze Polski.

O! Piszą o nas! Tzn, piszemy o sobie w sumie…Ale jeśli masz chęć śledzić losy naszych domków i wiedzieć co w Osadowej tr...
14/05/2026

O! Piszą o nas!
Tzn, piszemy o sobie w sumie…

Ale jeśli masz chęć śledzić losy naszych domków i wiedzieć co w Osadowej trawie piszczy - wskakuj na profil Osada Pstrąga - Odetchnij w malowniczym domku w górach!

08/05/2026

Hej, a wiedzieliście że można u nas nie tylko zjeść, ale i zostać na noc?
Osada Pstrąga to drewniane domki z widokiem na góry oraz jeziorko - tuż obok.
Dominik pokaże Wam resztę. Obserwujcie Osada Pstrąga - Odetchnij w malowniczym domku w górach, bo warto 😎

Tak leżeliśmy od Majówki!Trochę się chyba pochwaliliśmy po piątku 1szego maja i w sobotę dostaliśmy niezły wycisk. Z cza...
06/05/2026

Tak leżeliśmy od Majówki!
Trochę się chyba pochwaliliśmy po piątku 1szego maja i w sobotę dostaliśmy niezły wycisk. Z czasem oczekiwania wróciliśmy do starych, "dobrych" czasów. Ale pogoda była idealna, leżaczków i hamaczków dużo, można było chillować.
Dzisiaj już ruszamy zadki i bierzemy się do roboty. Przypominamy, że w maju i czerwcu jesteśmy czynni codziennie, oprócz wtorków. W wakacje oczywiście codzień.

P.S. wierzcie nam, bohater zdjęcia nie jest zagłodzonym, biednym, bezdomnym kotem. Ta cwana bestia tylko tak cholernie dobrze gra!!!

Piękna ta majówka nam się udała ☀️🌿Fajnie, że przyjechaliście w nasze okolice! 🚗🏞️Pomimo całkiem sporego ruchu, wczoraj ...
02/05/2026

Piękna ta majówka nam się udała ☀️🌿
Fajnie, że przyjechaliście w nasze okolice! 🚗🏞️

Pomimo całkiem sporego ruchu, wczoraj czas oczekiwania na rybę nie przekroczył 40 minut ⏱️🐟 To rekord! 🎉
Pamiętacie czasy, kiedy było 2x dłużej? My tak 😬😄

Dzięki Ekipa Pstrąga! 🫡🔥
I dzięki Wam, że przyjeżdżacie!!! ❤️🙌

Kochani, szybko bo nie ma czasu… ⏳🔥Witamy w majówkę!!! 🌸☀️ Symboliczne otwarcie sezonu letniego 🏖️ i coroczny najazd wyg...
01/05/2026

Kochani, szybko bo nie ma czasu… ⏳🔥
Witamy w majówkę!!! 🌸☀️ Symboliczne otwarcie sezonu letniego 🏖️ i coroczny najazd wygłodniałych wiosennych brzuszków 🍔😋❗️

Meldujemy że działamy codziennie od 12 do 20 🕛➡️🕗‼️

Dojazd lekko utrudniony przez remonty 🚧, ale wystarczy za Biedronką (jadąc od Lądka) przy okrąglaku 🛸 (taki UFO-podobny budynek) odbić w lewo ⬅️ i cały czas prosto ➡️. Zwiedzicie byłą hutę 🏭 i wylądujecie od razu na drodze do nas 😎

Czekamy! 🙌

Do zobaczenia! 👋

P.S. w maju karmimy CODZIENNIE 🍽️ oprócz wtorków ❌📅

Kochani! To jest szaleństwo!!1479zł to jest kwota utargu z Raju Pstrąga z godziny pomiędzy 15 a 16. To pozytywne szaleńs...
26/04/2026

Kochani! To jest szaleństwo!!
1479zł to jest kwota utargu z Raju Pstrąga z godziny pomiędzy 15 a 16. To pozytywne szaleństwo objęło także naszych Przyjaciół z Kopalnia Uranu Kletno, którzy zadeklarowali, że podwajają naszą wpłatę!!!
Czyli mamy 2958zł wpłacone na zbiórkę!
Ale to nie całość szaleństwa. Wychodzi na to, że zbiórka rozwaliła stronę siepomaga.pl, bo od tych 15 minut wpłata nadal "się mieli"! Zobaczcie na to! Podepniemy potwierdzenie przelewu jak księgowanie przebiegnie pomyślnie.

Daliście czadu, dziękujemy Wam, dziękujemy Kopani Uranu, mua mua mua!

Elo Pstrągo-ziomki!Na BANK słyszeliście o akcji streamera dla dzieciaków z walczących z rakiem, prawda? Tak, tak, to ten...
26/04/2026

Elo Pstrągo-ziomki!
Na BANK słyszeliście o akcji streamera dla dzieciaków z walczących z rakiem, prawda? Tak, tak, to ten który przez 9 dni transmituje na żywo ze swojej chaty zbiórkę na fundację cancer FIGHTERS. No i tak się złożyło, że pyknął przez te 9 dni 112 baniek. Yup. 112 000 000 pln. Nieźle, prawda?

To kolejny dowód na to, że Polska to taki dziwny kraj, który żyje zrywami oddolnymi... ale może nie o tym teraz.

W każdym razie, jako że uwielbiamy wspierać akcje dziwne, szalone, a służące dobru to już całkowicie, to robimy tak:
Zbiórka na dzieciaki trwa do godziny 16:00. Punkt!
Dzisiaj niedziela, ładna pogoda, świetna aura na pstrąga. Więc przez ostatnią godzinę zbiórki - między godz 15:00 a 16:00 (ok, powiedzmy 15:57, żebyśmy zdążyli to przetransferować), CAŁY UTARG z tej godziny przeznaczamy na zbiórkę. Nie zysk netto, nie procent, po prostu sprawdzamy system i walimy przelew na fundację na kwotę za którą zamówicie jedzonko, pićko, czy na co macie ochotę.
Więc jeśli chciałbyś wspomóc dzieciaki ale nie bierze Cię wpłata bezpośrednia, chcesz dobrze pojeść a przy okazji zrobić coś dobrego, albo po prostu zastanawiasz się co robić w dzisiejsze popołudnie - jedząc pstrąga między godziną 15:00 - 16:00 wspieracie dzieciaki z rakiem!

Ma to sens?!?!

Dla boomersów mały skrót (nie wiemy, czy dobrze to opowiemy, bo szczerze mówiąc ani nie słyszeliśmy wcześniej o Łatwogangu, ani o połowie jego gości, po prostu jesteśmy po 40stce i hasło Streamer, influence, youtuber nie do końca nam coś mówi - więc wybaczcie i prostujcie jeśli gdzieś dam plamę):
No więc ziomek który działa sobie w internecie usłyszał, że jakiś znany r***r nagrał kawałek z dziewczynką pod opieką fundacji Cancer Fighters, przeznaczając dochód na właśnie tą fundację. No więc ten ziomek stwierdził że za każdego lajka będzie słuchał przez sekundę tego kawałka. Ludzie naszukali mu tyle łapek że... wyszło że będzie słuchał tego kawałka przez 9 dób (dup?) bez przerwy, a przy okazji spróbuje zebrać 500 koła na fundację. No i tak sobie słucha i walnął... o, już 114 baniek (kumacie? 2 bańki w czasie kiedy pisałem tego posta). Wpadają do niego znani goście, namawiają do wpłat, golą sobie głowy, robią dziwne rzeczy. No ale... cel jest celem, zbiera jak najwięcej kasy na dzieciaki dotknięte rakiem. No to działamy!

Link do streama, link do zbiórki w komciach!

Bo najważniejsze jest mieć toaletę zawsze blisko siebie!Uruchamiamy mobilny punkt WC, wrzucacie info gdzie - a my zjawia...
22/04/2026

Bo najważniejsze jest mieć toaletę zawsze blisko siebie!
Uruchamiamy mobilny punkt WC, wrzucacie info gdzie - a my zjawiamy się z odsieczą!

No dobra, dzisiaj nie 1szy kwietnia. Dajemy tylko znać, że mocno szykujemy się na Majówkę. Wiemy wiemy, krótka w tym roku i nie wiadomo co to z nią robić - ale dla nas Majówka od wielu lat jest symbolicznym rozpoczęciem sezonu letniego, końcem wiosennego lenistwa (które nigdy nim nie jest pomimo wcześniejszych planów). W tym roku oprócz niespodzianek o których będziemy informować niedługo, będzie na Was czekało całkiem nowe zewnętrzne zaplecze sanitarne! (z samego dalutkiego Podkarpacia!).

Fajnie, co nie? 😎

Do zobaczenia w ten weekend, no i... w majówkę!!

Mieliśmy pisać święta, święta i po świętach a tu... już tydzień minął i kolejny weekend 😱. Ale nie ma tego złego... bo t...
10/04/2026

Mieliśmy pisać święta, święta i po świętach a tu... już tydzień minął i kolejny weekend 😱. Ale nie ma tego złego... bo to znaczy że znowu możecie wpaść na pstrąga. Jesteśmy czynni cały weekend.
Ale żeby nie było za łatwo, to zrobili nam z dojazdu mały tor przeszkód. Ale bez paniki. Centrum Stronia zamknięte, ale jadąc od strony Lądka (czyli np. Biedronki - miejsca socjalizacji osób przyjezdnych oraz lokalnych), przed mostem w dolnośląskie kolory żółto-czarne, odbijacie w lewo i caaaały czas prosto. Nawet krócej niż przez miasto.

A jeżeli nie planujecie być w ten weekend w okolicy (jak chyba większość świata, bo domki stoją puste 🫣) to przypominam, że założyliśmy grupę WhatsApp gdzie informujemy o dostawach i wysyłkach naszych produktów. Wpadajcie jeśli chcecie być na bieżąco. Wystarczy kliknąć w link który wklejamy w komentarzu!

Dobrego weekendu życzymy my!

Drodzy!Standardowa akcja dla spóźnialskich pod tytułem „bierzta co chceta” 🙃 czyli wszystko co zostało z naszej świątecz...
04/04/2026

Drodzy!
Standardowa akcja dla spóźnialskich pod tytułem „bierzta co chceta” 🙃 czyli wszystko co zostało z naszej świątecznej produkcji może trafić na Twój Stół 😋

Na pewno jeszcze mamy: piękne smaczne szyneczki, boczki, polędwiczki, wędzonkę drobiową (z kurzej piersi) i nawet trochę naszej swojskiej kiełbasy 😋

❗️Wszystko to możecie nabyć u nas w Raju dzisiaj do godziny 19 ❗️

Zapraszamy 🐰🐣🌱

Adres

Goszów 14A
Stronie Slaskie
57-550

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 12:00 - 19:00
Środa 12:00 - 19:00
Czwartek 12:00 - 19:00
Piątek 12:00 - 19:00
Sobota 12:00 - 19:00
Niedziela 12:00 - 19:00

Telefon

+48512866477

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Raj Pstrąga umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Raj Pstrąga:

Udostępnij

Kategoria