Lodziarnia Moment

Lodziarnia Moment -LODY-KAWA-SHAKE-GOFRY-DESERY-ZAPIEKANKI-

Zapraszamy już jutro od 14:00 do 19:00 !
31/05/2026

Zapraszamy już jutro od 14:00 do 19:00 !

01/05/2026
Wielkanoc 🐰... "otwieraMY "... gdyż to... od jakiegoś czasu ma dla mnie wyjątkowo ważne znaczenie...😌I nie chodzi tutaj...
03/04/2026

Wielkanoc 🐰... "otwieraMY "... gdyż to... od jakiegoś czasu ma dla mnie wyjątkowo ważne znaczenie...😌

I nie chodzi tutaj tylko o Święto ...ale też o samo wydarzenie [przypadek] które miało miejsce kilka lat temu.... właśnie Wielkanoc🫣

To właśnie wtedy, w ten dzień - w Wielkanoc - pamiętnego roku, zamknęli nas wszystkich w domach jak sardynki w puszce😷... i wiecie co było w tedy?

I siedziałem sobie z Żonką👩‍❤️‍👨na ogrodzie Lodziarni z winkiem 🍷 w ręku, celebrując ten dzień i ciesząc się, że mogę wyjść na zewnątrz...mogę choć to też było miejscowo nielegalne jak wyjście z psem do parku🫵

Wtedy z jednej strony się cieszyłem ...a z drugiej martwiłem.
Cieszyłem się dlatego, że miałem pierwszy od bardzo dawna dzień wolny...i to w dzień świąteczny - lodziarnia była zamknięta.

A z drugiej strony... było, to zamknięcie przymuszone i to nie cieszyło mnie wcale😮

I teraz, w czasie, gdy możemy się przemieszczać ... do rodziny ... na zewnątrz i po prostu wyjść z domu cieszę się, że mogę Lodziarnię mieć otwartą -
i MAM😀

Cieszę się, że może być otwarte i że możecie do nas przyjść w ten dzień... bo możemy po prostu wyjść z domu🤸

I jak teraz słyszę, że za to wszystko jeszcze wystawiają nam rachunek i do zapłaty jest 7 mld PeeLeNów... kwotę, którą dzieląc na nas wszystkich małych👣 i dużych wychodzi prawie 190zł na łebka, to się nie zastanawiam CZY tylko KIEDY w podatkach to oddamy 😐 A, że rodzinę mam liczną to kwota się robi nie mała - trza pracować [taka dygresja]🕵️ 😅

Także cieszmy się tym dniem na własny sposób😄 .....ja cieszę się tym.....że mogę mieć swobodnie otwarty biznes.....że możemy pracować, ..że możemy zarabiać, bo prędzej czy później wszyscy zrzucimy się na te... pomysły elyt😵‍💫

A kto wie... czy w najbliższym czasie ktoś nie wpadnie do nas z... z kosmosu ... tak tak taką teorię też słyszałem... niemożliwe?? 🤔 i znowu zostaniemy w domu.... być może... znowu w Wielkanoc 😉 ...dobra bo się nostalgicznie zrobiło 😂

Wesołych świąt ... Celebrujmy chwilę 😁 wpadniecie do nas na spacer 😄

Godziny otwarcia🎋
Niedziela Wielkanocna
13:00 - 18:00
Poniedziałek Wielkanocny
11:00 - 18:00
👋

Hejo wiele jestem wstanie wytrzymać ale 😩... jak coś dochodzi do granic ...szarości to ruszam🪚....ruszam z odświeżeniem ...
15/03/2026

Hejo wiele jestem wstanie wytrzymać ale 😩... jak coś dochodzi do granic ...szarości to ruszam🪚....ruszam z odświeżeniem placu zabaw🎲

Przez ostatnie lata plac przyjął na klatę tysiące dzieciaków👶🧒🧑 i krótko mówiąc, czas odświeżyć temat.

Szczerze...ale tak szczerze... jak swoich nie miałem to liczyły się dla mnie inne rzeczy ... i muszę Wam przyznać drodzy Rodzice... ..którzy mieliście przez lata propozycje ... sugestie ... dotyczące tego co moglibyśmy ulepszyć......nooo mieliście rację. 🥹

Jak wszyscy wiecie punktu widzenia zależy do ilości 👶👶👶

Nie będę ukrywał – jestem trochę dusigroszem💰, a poza tym zwyczajnie lubię takie roboty... wyciągnąłem to z domu🍼😉 ....jak by to nie jeden psycho* rzekł - "wszystko sam"

Nerwy mam mocne ale krótkie i jak sobie pomyślę jak mam przekazać, to komuś "co autor miał na myśli" - czyli ja😁, to już mnie ściska i robie to po swojemu 😅... no i standardowo później zemszczę 🤬

Wystarczy, że lata zajęło mi odpuszczenie i przekazanie sprzedaży mojej świetnej załodze w Lodziarni 💪

Ale spokojnie przyjdzie też taki czas, że będę patrzył jak się robi SAM piękny plac zabaw - kiedyś - to proces jest w głowie💭... to trzeba dojrzeć🧠 ... do 50-ki mam jeszcze chwilę 🤣

Dlatego ... Przez najbliższe dni na ogrodzie będzie trochę zamieszania i ograniczeń🙅

Sory za niedogodności, ale wolę to ogarnąć teraz, żeby w sezonie wszystko grało, no i taniej może wyjdzie 😉 bo jak OIL nam pod 150 USD podejdzie to mojej rybki (Citroena Nemo) tanio już nie zatankuje 🫠

Lodziarnia działa cały czas normalnie. Dziewczyny pilnują kawy i nakładają lody, które oczywiście sam robię po godzinach, bo jakże🫣...a że godziny mam nienormowane - wiecie typowy prywaciarz😆 to noc jest nasza🍨⚙️

Robota w toku. Wpadajcie do Skępego sprawdzić, czy się nie obijam...a jeszcze remont altany mnie czeka :D ...ufff ...jeee

Dobrej nocy 👋

Edit. 20.03 ZAKOŃCZYLIŚMY PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ Oferta świąteczna już jest ! 🐑🐰🐇 Ale UWAGA ! Ilość miejsc mocno ogranicz...
09/03/2026

Edit. 20.03 ZAKOŃCZYLIŚMY PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ

Oferta świąteczna już jest ! 🐑🐰🐇 Ale UWAGA ! Ilość miejsc mocno ograniczona ❗

Zamówienia przyjmujemy do 27 marca i można składać poprzez Messengera, w lodziarni oraz telefonicznie ( 736 880 738 )
Odbiory zamówień 4 kwietnia.

07/03/2026

A Żona mówi 💬 no po co zmieniasz, po co kombinujesz jak to dobre jest... ..no cóż 🙉 ..no muszę ..no muszę bo... może być...
05/03/2026

A Żona mówi 💬 no po co zmieniasz, po co kombinujesz jak to dobre jest... ..no cóż 🙉 ..no muszę ..no muszę bo... może być lepiej... przyjemniej tak se myślę...ja...ja..ja tylko kremową konsystencję chcę uzyskać 🥺
..a cały ten szum o -- cytrynkę 🍋 🫣 bo ona dobra ale takie to nie wdzięczne... za słodkie, a się topi, a się źle nakładą...ufff
..no siedzę liczę, mieszam, wyciskam...i mówię jest git... wyszło to kremowe ... kwaśna ta cytrynka ale taka nie za bardzo.

No to robię dużą partię 🍋🍋na całą kuwetę [w branży ten pojemnik na lody tak się zwie 😐] ..no i co??..
starłem jeszcze skórkę z cytrynki....smak podkręci.....i po co - obsesja jakaś... rację Żonie chyba przyznam..... bo ta skórka sobie wyobraźcie... troszkę gorzkości cytrynowej nadała 🫪 ...no kto by pomyślał 👏

🤬
Get damn it!
.. dlatego ta 🍋 z tej partii, to jest moc dla Lemon Żercy ..już od PIĄTKU w witrynie 🍋

🤸‍♀️🤸‍♂️A dla tych co na noworocznej fit formie, garść info, żeby zamiast brokuła i filetu ze spokojnym sumieniem wciągnąć cytrynkę można było 😁

🔥 Wartości przyzwoite na 100g liczone, czyli tyle ile nasza gałka lodów:

Wartość energetyczna 110 kcal / 460 kJ
* Tłuszcz < 0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone < 0,1 g
* Węglowodany 26,9 g
w tym cukry 24,5 g
* Błonnik 1,5 g
* Białko < 0,1 g
* Sól 0,02 g

🍋 W składzie to już lepiej chyba nie potrafię:

Woda, cukier, sok z cytryny (świeży 21%), błonnik roślinny, cukier gronowy, stabilizatory (pektyna, mączka z ziaren Ceasalpinia Spinosa), skórka cytrynowa, sól morska.

Ależ fenomenalnie wchodzimy w ten marzec🌤️..po takiej pięknej ❄️ zimie to nawet +5 wydaję się powiewem  wiosny ☺️Dlatego...
28/02/2026

Ależ fenomenalnie wchodzimy w ten marzec🌤️..po takiej pięknej ❄️ zimie to nawet +5 wydaję się powiewem wiosny ☺️

Dlatego nie inaczej, wychodzimy z zimowego "jakby" snu 🐻 i od 1 marca drzwi lodziarni otwieramy codziennie.

Włączamy tryb "sezon" 🌞 przygotowania w pełni, produkcja lodów też się budzi... chociaż to już się dzieje od dawna, bo testy nowych smaków i pracy nad jakością trwają już dobry miesiąc... i mam jedno krótkie INFO ❕
... w najbliższych dniach możecie mieć odczucie na języku 👅, że lody 🍧 smakują nieco inaczej ... to będzie FAKT, nie tylko odczucie bo testujemy różne proporcje .... bez obaw to, co smakujecie w składzie jest na tip top... 👌.. jeszcze chwila, będzie wszystko dopięte i coś Wam ciekawego wrzucę już z wnętrza naszej pracowni 🌡️🧪...gdzie powstają lodowe smaki..... bądźcie czujni 😏 niebawem się widzimy .. a tym czasem zapraszamy już codziennie 😃

Serdecznie ❤️ Was Witamy 😁Nastał ten dzień... 14 Luty ... przez wielu wyczekiwany.Przygotowaliśmy porcję Ciasteczek z mu...
14/02/2026

Serdecznie ❤️ Was Witamy 😁

Nastał ten dzień... 14 Luty ... przez wielu wyczekiwany.

Przygotowaliśmy porcję Ciasteczek z musem z białej czekolady z maliną w środku na kruchym maślanym ciastku... ilości ograniczone więc zapraszamy od 10:00.

Po za tym bezy, ciasta ... i całe nasze zimowe menu .ścieło znów dziś lodem więc zabierzcie swoją połówkę i rozgrzejcie się przy kawce z porcją dobrego ciasta ☕

Wszystkiego Walentego 😉

Adres

Klasztorna 24A
Skepe
87-630

Godziny Otwarcia

Poniedziałek 10:00 - 19:00
Wtorek 10:00 - 19:00
Środa 10:00 - 19:00
Czwartek 10:00 - 19:00
Piątek 10:00 - 19:00
Sobota 10:00 - 20:00
Niedziela 10:00 - 20:00

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Lodziarnia Moment umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Udostępnij

Kategoria