Imber Sushi

Imber Sushi Restauracja sushi serwująca sushi na wynos.

27/02/2024

Cześć,
Niedługo a dokładnie 5 marca otwieram w Skarżysku swój nowy projekt jakim jest burger bar.
Poszukuję pracownika, który pomoże mi ogarnąć nieskomplikowane menu, porządek na kuchni, rozliczanie zamówień i kilka innych regularnych obowiązków kuchennych.
Jedyne czego wymagam to uczciwość, zaangażowanie i chęć do pracy oraz książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych.
Grafik pracy oraz wynagrodzenie do indywidualnego ustalenia.
Wszystkich zainteresowanych zapraszam z CV i ewentualnymi pytaniami na adres email [email protected]
Pozdrowionka,
Adam

01/07/2023

Dzień dobry kochani,

To nie będzie jeden z tych super miłych postów. 😢

Nie chcę Wam tutaj ściemniać i wymyślać jakichś historii ale zawsze byliśmy wobec Siebie szczerzy. Otwarcie lokalu od zawsze było moim małym marzeniem, które udało mi się zrealizować. Niestety na przestrzeni tych prawie 3 lat zmianie uległo wiele czynników, które zmusiły mnie do podjęcia kroków i pewnych zmian.
Dlatego z żalem muszę napisać, że Imber Sushi zostaje zamknięte na czas nieokreślony.

Bardzo dziękuję każdemu gościowi mojego lokalu. Byliście nie tylko klientami ale też częścią mojej pierwszej restauracyjnej podróży. Dziękuję za Waszą wyrozumiałość i lojalność, za wszystkie przegadane godziny przy barze, za prezenty i pomoc gdy to ja jej potrzebowałem. Przepraszam za każdy zapomniany sosik sojowy czy wasabi.
Mam nadzieję, że wielu z Was otworzyłem chociaż troszeczkę drzwi na ten piękny kulinarny świat sushi.

Jeszcze nie wiem co przyniesie los ale nie mówię „żegnacie” a raczej „do zobaczenia”!

Jesteście najlepsi! Dziękuję!

Adam 🐙

Niedzielny obiad na mieście tylko z Imber Sushi!Serdecznie zapraszamy!
25/06/2023

Niedzielny obiad na mieście tylko z Imber Sushi!

Serdecznie zapraszamy!

Kochani informujemy, że dzień dzisiejszy jest naszym ostatnim dniem pracującym w tym tygodniu! Do dnia 20.06 lokal będzi...
15/06/2023

Kochani informujemy, że dzień dzisiejszy jest naszym ostatnim dniem pracującym w tym tygodniu!

Do dnia 20.06 lokal będzie NIECZYNNY!

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Nie przepadacie za wielkimi rolkami i wolicie mniejsze, równie pyszne roleczki?W takim razie musicie sprobować naszego h...
09/06/2023

Nie przepadacie za wielkimi rolkami i wolicie mniejsze, równie pyszne roleczki?

W takim razie musicie sprobować naszego hosomakowego zestawu!

Set III 🔥 24 szt. ➡️ 60 zł

📞 570 551 876
🐟 Słowackiego 17, Skarżysko

Zapraszamy! 🐙

30/05/2023

Kochani w dniach 30 maja - 4 czerwca lokal będzie nieczynny z powodu choroby.
Najmocniej przepraszam za wszelkie niedogodności. 🥺

Adam

Z okazji Dnia Matki chcielibyśmy przekazać nasze najgorętsze życzenia wszystkim niesamowitym mamom! Dziękujemy, że jeste...
26/05/2023

Z okazji Dnia Matki chcielibyśmy przekazać nasze najgorętsze życzenia wszystkim niesamowitym mamom!
Dziękujemy, że jesteście nie tylko opiekunkami, ale również naszymi przyjaciółkami, motywującymi nas do bycia lepszymi.
W dniu pełnym miłości i wdzięczności, życzymy Wam niezapomnianych chwil spędzonych z najbliższymi oraz peeeeełnego relaksu!

Niech to będzie wyjątkowy dzień, w którym możecie delektować się wspaniałym smakiem Imber Sushi!

Wszystkiego najlepszego Kochane Mamy!

Jak to mówią „ciasny ale własny!” 🦀Jak dobrze wiecie Imber Sushi otwierane było w dobie pandemii więc jest lokalem serwu...
21/05/2023

Jak to mówią „ciasny ale własny!” 🦀

Jak dobrze wiecie Imber Sushi otwierane było w dobie pandemii więc jest lokalem serwującym sushi na wynos.

Na szczęście od dnia dzisiejszego nie musicie zabierać swojego wynosu dalej niż na nasz skromny letni ogródek! 🌴

W przypadku dużego zainteresowania chętnie powiększę ilość stoików na świeżym powietrzu! ♥️

Serdecznie zapraszam już dzisiaj do godziny 15:00 a później już od wtorku od godziny 12:00.

Do zobaczenia!

📞 570 551 876
🐙 ul. Słowackiego 17, Skarżysko-Kamienna

Zapowiada się bardzo przyjemny i słoneczny weekend! 🌴A wraz z powiewem lata serdecznie zapraszamy Was na rolkę z krewetk...
13/05/2023

Zapowiada się bardzo przyjemny i słoneczny weekend! 🌴

A wraz z powiewem lata serdecznie zapraszamy Was na rolkę z krewetkami w tempurze, awokado, ogórkiem oraz serkiem owiniętą w soczyste, słodziutkie mango! 🥭😍

Przypominamy, że od początku tego tygodnia mamy nową kartę oraz nowe godziny otwarcia!

Serdecznie zapraszamy już dzisiaj od 15:00 do 20:00 oraz jutro tj. w niedzielę od godziny 11:00 do 15:00. 🤩

📞 570 551 876
🐙 Słowackiego 17, Skarżysko-Kamienna

Zapraszamy do zapoznania się z nową kartą. 🐟Do zobaczenia!
08/05/2023

Zapraszamy do zapoznania się z nową kartą. 🐟

Do zobaczenia!

Dzień dobry,Przedstawiamy Państwu nowe godziny otwarcia lokalu. Dziś wieczorem na naszym Facebooku pojawi się nowa karta...
08/05/2023

Dzień dobry,

Przedstawiamy Państwu nowe godziny otwarcia lokalu.

Dziś wieczorem na naszym Facebooku pojawi się nowa karta menu, która obowiązywać będzie już od jutra. 🍣

Serdecznie zapraszamy! 🐙

Dzień dobry kochani!🐙Przypominamy, że jesteśmy dzisiaj OTWARCI do godziny 18:00 i mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca na...
08/04/2023

Dzień dobry kochani!🐙

Przypominamy, że jesteśmy dzisiaj OTWARCI do godziny 18:00 i mamy jeszcze ostatnie wolne miejsca na zamówienia przed świąteczną przerwą!

🦀🦀🦀🦀🦀🦀🦀🦀🦀🦀🦀🦀🦀🦀🦀🦀

W dniach 09-10 kwietnia lokal będzie nieczynny.

Jednocześnie chcielibyśmy życzyć Wam przede wszystkim zdrowych i spokojnych świąt spędzonych w gronie najbliższych, smacznego dyngusa i mokrego jajka! 🥚🌾

Serdecznie pozdrawiamy! ♥️

Dla ciekawskich na zdjęciu tak zwana pozycja spod lady czyli rolka, której oficjalnie nie ma w naszej karcie. 🤫

Futomaki z tatarem z łososia, krewetkami tygrysimi w tempurze i warzywami 😍😍😍

Możecie ją oczywiście śmiało zamawiać! 🤩

Adres

Juliusza Słowackiego 17
Skarzysko-Kamienna
26-110

Godziny Otwarcia

Wtorek 12:00 - 18:00
Środa 12:00 - 18:00
Czwartek 12:00 - 19:00
Piątek 12:00 - 20:00
Sobota 15:00 - 20:00
Niedziela 11:00 - 15:00

Telefon

+48570551876

Strona Internetowa

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Imber Sushi umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Imber Sushi:

Udostępnij