01/05/2025
Majówka smakuje lepiej z pizzą – tą naszą, prosto z pieca! 🍕❤️
W ten długi weekend zabieramy nasz ogień 🔥 i smak do Wrocławia!
1 maja od 16:00, a 2 i 3 maja od 13:00 czekamy na Was przy Hali Stulecia 🏛️ z naszym foodtruckiem 🚚 i pizzą, którą kochacie.
Świeża, gorąca, wypiekana z sercem – taka, jak zawsze.
Do której? Tego nie wie nikt… 😏 dopóki starczy ciasta i ognia w piecu!
A jeśli zostajecie w Lesznie – tu też oczywiście jesteśmy!
Piec się pali 🔥, zapach roznosi po ulicy – zapraszamy dziś do 21:00 (albo i dłużej 🤫).
Wpadnijcie! Zatrzymajcie się na pizzę 🍕, makaron 🍝 albo/i coś zimnego do picia 🥤🤭
Z nami majówka smakuje najlepiej!
PROSTO Z PIECA – PROSTO Z SERCA ❤️