23/06/2026
Pięknego dnia i do zobaczenia w Tokyo-Sushi
Tokyo-Sushi Giermków 19-21, Elbląg, Kliknij 'Lubię to!', aby otrzymywać bieżące informacje o specjalnych ofertach! Restauracja 'Tokyo-Sushi'
ul.
(205)
Giermków 19-21
Elblag
| Poniedziałek | 12:00 - 22:00 |
| Wtorek | 12:00 - 22:00 |
| Środa | 11:00 - 22:00 |
| Czwartek | 11:00 - 22:00 |
| Piątek | 11:00 - 22:00 |
| Sobota | 12:00 - 22:00 |
| Niedziela | 12:00 - 21:00 |
Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Tokyo Sushi Elbląg umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.
Wyślij wiadomość do Tokyo Sushi Elbląg: