Little India As - Indisk Restaurant

Ring Veibeskrivelse Nettsted Kontakt bedriften

Little India As - Indisk Restaurant Velkommen til en spennende og tradisjonell indisk smaksopplevelse i Horten.

Ukens Tilbud31.12 til 05.01Beef Korma med ris og nanTake away - 169 kr
31/12/2024

Ukens Tilbud
31.12 til 05.01
Beef Korma med ris og nan
Take away - 169 kr

Ukens Tilbud26.12 til 29.12Mango Chicken Curry med ris og nanTake away - 169 kr
26/12/2024

Ukens Tilbud
26.12 til 29.12
Mango Chicken Curry med ris og nan
Take away - 169 kr

Ukens Tilbud17.12 til 23.12Beef Korma med ris og nanTake away - 169 kr
17/12/2024

Ukens Tilbud
17.12 til 23.12
Beef Korma med ris og nan
Take away - 169 kr

Ukens Tilbud09.12 til 15.12Mango Chicken Curry med ris og nanTake away - 169 kr
09/12/2024

Ukens Tilbud
09.12 til 15.12
Mango Chicken Curry med ris og nan
Take away - 169 kr

Ukens Tilbud03.12 til 08.12Beef Korma med ris og nanTake away - 169 kr
03/12/2024

Ukens Tilbud
03.12 til 08.12
Beef Korma med ris og nan
Take away - 169 kr

Ukens Tilbud26.11 til 01.12Mango Chicken Curry med ris og nanTake away - 169 kr
26/11/2024

Ukens Tilbud
26.11 til 01.12
Mango Chicken Curry med ris og nan
Take away - 169 kr

Ukens Tilbud19. til 24. NovemberLam Tikkamasala med ris og nanTake away - 169 kr
19/11/2024

Ukens Tilbud
19. til 24. November
Lam Tikkamasala med ris og nan
Take away - 169 kr

Ukens Tilbud11.11 til 17.11Tandoori chicken med ris og nanTake away - 169 kr
11/11/2024

Ukens Tilbud
11.11 til 17.11
Tandoori chicken med ris og nan
Take away - 169 kr

Ukens Tilbud04.11 til 10.11Beef Korma med ris og nanTake away - 169 kr
04/11/2024

Ukens Tilbud
04.11 til 10.11
Beef Korma med ris og nan
Take away - 169 kr

Ukens Tilbud29.10 til 03.11Beef Korma med ris og nanTake away - 169 kr
29/10/2024

Ukens Tilbud
29.10 til 03.11
Beef Korma med ris og nan
Take away - 169 kr

Adresse

Storgata 48
Horten
3182

Åpningstider

Tirsdag 14:00 - 20:30
Onsdag 14:00 - 21:00
Torsdag 14:00 - 21:00
Fredag 14:00 - 22:00
Lørdag 14:00 - 21:00
Søndag 14:00 - 21:00

Telefon

+4722535115

Varslinger

Bli den første som får vite det: Vi sender deg en e-post når Little India As - Indisk Restaurant legger ut nyheter og kampanjer. E-postadressen din brukes ikke til noe annet formål, og du kan melde deg av når som helst.

Kontakt Bedriften

Send en melding til Little India As - Indisk Restaurant:

Snarveier

Del