Boroffish

Boroffish Garšīgi zivju ēdieni tikai pie mums! Ienāciet mūsu zivju restorānā un baudiet svaigas garšas jūras veltes un īpaši pagatavotus zivju ēdienus.

BOROFFISH 🐟 Zivis un zivju produkti
Svaigas un saldētas zivis • jūras veltes • zivju produkcija
Mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība
📦 Pasūtījumi visā Latvijā
📩 Raksti mums privāti Labākais no Baltijas jūras pie jums!

02/10/2026

🐟 Milzīgi vītināti plauži BOROFFISH!

Video redzamais skaistulis sver 770 g un ir pilns ar ikriem! 🤤 Trekna gaļa un īstas “zivju konfektes” — gardākie kumosiņi zem spurām un vēderiņā. Zinātāji sapratīs!

💶 Cena — 20 €/kg. Šis plaudis — 15,40 €.
🐟 Pieejami pieci līdzīga izmēra plauži.
📍 Saņemšana Liepājā, Graudu ielā 43, iepriekš vienojoties.

Kolosāla uzkoda pie alus! 🍺 Ja arī jums jau saskrēja siekalas — rakstiet un rezervējiet savu plaudi!

30/09/2026

Amerikas plekste — neparasta zivs mūsu klāstā! 🐟

Šo zivi zvejo pie Islandes un uzreiz sasaldē uz kuģa. Pēc atkausēšanas tās gaļa ir sulīga un ļoti garšīga — man tā atgādina akmeņpleksti un pat paltusu!

Viena zivs sver 750 g vai vairāk. Mūsu ģimenē ar divām zivīm pietiek četriem cilvēkiem. Pamēģiniet arī jūs!

💶 Cena — tikai 7,50 €/kg! Salīdzinājumam — akmeņplekste maksā 16 €/kg.

Pasūtot vairāk par 1 kg, piemēram, 5 kg, par cenu vienosimies individuāli, taču tā nebūs zemāka par 6 €/kg.

📍 Saņemšana Liepājā, Graudu ielā 43, iepriekš vienojoties par laiku. 🚗 Pasūtījumiem no 20 € — bezmaksas piegāde Liepājā! 📩 Pasūtījumiem rakstiet privāti!

30/09/2026

Karsti kūpināta laša rulete ar sieru un burkāniem — garda uzkoda svētku galdam! 🐟✨
No šīs ruletes cepam arī laša pīrādziņus. Tie ir pieejami pēc pasūtījuma, un tos var saņemt jau tajā pašā dienā.
🐟 Laša rulete — 9,50 €
🥐 Laša pīrādziņi — 1,50 € gabalā
📦 Minimālais pasūtījums — 6 pīrādziņi
📍 Saņemšana: Graudu iela 43, Liepāja. Pirms ierašanās, lūdzu, uzrakstiet vai piezvaniet. Piegādi neveicam.
Rakstiet mums ziņu, lai pasūtītu! 💬

29/09/2026

🎁 Tā top BOROFFISH dāvanas!

Mūsu Facebook konkursa uzvarētāja Ieva Jurjane vakar pasniedza tētim 35 € vērtu pārsteiguma dāvanu. 🐟

Kastē sarūpējām vimbu, stintes, siļķi skandināvu gaumē, auksti kūpinātu lasi, AJTEL mencu aknu konservus un «Stiprais Ventiš» Hercoga uzlējumu. Prieks, ka dāvana tēti iepriecināja! 💙

Vēlaties iepriecināt arī savus mīļos? Rakstiet BOROFFISH — gatavojam gardas dāvanas un izsūtām tās pakomātos. 📦

🐟 Auksti kūpināts lasis ir pieejams uzreiz! Daudzums ierobežots.✨ 2 gabali pa 500 g — 17,50 € gabalā✨ Mazie gabaliņi, ka...
27/09/2026

🐟 Auksti kūpināts lasis ir pieejams uzreiz! Daudzums ierobežots.

✨ 2 gabali pa 500 g — 17,50 € gabalā
✨ Mazie gabaliņi, katrs ap 140 g — 35 €/kg (ap 4,90 € gabalā)

📍 Saņemšana: Graudu iela 43, Liepāja. Pirms braukšanas, lūdzu, piezvaniet: 20955305.

Rakstiet ziņu, un atlikšu jums izvēlēto gabaliņu!

🎉 FACEBOOK IZLOZES UZVARĒTĀJA NOSKAIDROTA! 🎉Paldies katram, kurš piedalījās mūsu konkursā! ❤️🐟 Jūsu atsaucība bija milzī...
26/09/2026

🎉 FACEBOOK IZLOZES UZVARĒTĀJA NOSKAIDROTA! 🎉

Paldies katram, kurš piedalījās mūsu konkursā! ❤️🐟 Jūsu atsaucība bija milzīga – bija prieks lasīt katru komentāru.

Izlozē, kas notika nejaušības principā, BOROFFISH pārsteiguma dāvanu 35 € vērtībā laimē:

🎁 Ieva Jurjāne! Ieva Jurjane

Sirsnīgi sveicam! 🥳 Dāvanu veidosim īpaši Tētim – tieši viņa gaumei. Ieva, lūdzu, uzraksti mums privātā ziņā 48 stundu laikā un pastāsti, kuri BOROFFISH gardumi Tētim garšo visvairāk.

Tiem, kuriem šoreiz nepaveicās – nebēdājiet! Drīzumā būs jauni pārsteigumi. 🐟

🐟 Saņēmām karsti kūpinātu laša ruleti ar sieru un burkāniem!Sulīgs lasis, virsū kausēts siers un burkāni, gatavs galdam ...
25/09/2026

🐟 Saņēmām karsti kūpinātu laša ruleti ar sieru un burkāniem!

Sulīgs lasis, virsū kausēts siers un burkāni, gatavs galdam uzreiz. Lieliski der vakariņām, svētku galdam vai uzkodām.

Viena rulete (~0,5 kg): 4,75 € (9,50 €/kg).
Šobrīd pieejamas tikai 3 ruletes (1,5 kg), tāpēc steidzieties pasūtīt!

🥟 No šīm ruletēm cepam arī jūsu iemīļotos BOROFFISH zivju pīrādziņus ar lasi – 1,50 € gabalā. Minimālais pasūtījums – 6 pīrādziņi. Pasūtiet laicīgi! Pīrādziņi būs gatavi aptuveni stundas laikā pēc pasūtījuma.

📍 Pašsavākšana: Graudu ielā 43, pie “Grobiņas Ziediem”. Pirms ierašanās, lūdzu, piezvaniet 20955305.

🚶 Liepājas centra robežās varam piegādāt kājām. Piegādei ar auto kopējai pasūtījuma summai jābūt vismaz 20 €, jo degvielas izmaksas ir ļoti augstas.

🐟 Saņēmām jūsu iemīļoto Norvelita siļķes fileju skandināvu gaumē!Sveramā fileja — 9 €/kg. Šobrīd pieejami tikai 6 kg.📲 R...
24/09/2026

🐟 Saņēmām jūsu iemīļoto Norvelita siļķes fileju skandināvu gaumē!

Sveramā fileja — 9 €/kg. Šobrīd pieejami tikai 6 kg.

📲 Rakstiet WhatsApp uz 20955305, lai vienotos par vēlamo svaru un pārbaudītu pieejamību.

📍 Pašsavākšana: Graudu ielā 43, pie “Grobiņas Ziediem”. Pirms ierašanās, lūdzu, piezvaniet.

🚶 Liepājas centra robežās iespējama piegāde kājām. Piegādei ar auto kopējai pasūtījuma summai jābūt vismaz 20 €.

🤤 Vītināta vimba ar ikriem — īsts gardums zivju cienītājiem!Sulīga, aromātiska un bagātīgi pildīta ar ikriem. Lieliski g...
19/09/2026

🤤 Vītināta vimba ar ikriem — īsts gardums zivju cienītājiem!

Sulīga, aromātiska un bagātīgi pildīta ar ikriem. Lieliski garšo gan pie dzēriena, gan vienkārši tāpat. 🐟

💛 Cena: 22 €/kg
📦 Izsūtām ar pakomātiem visā Latvijā
📩 Pasūtījumiem raksti privāti!

❗️KONKURSS NOSLĒGTS❗️Pieteikšanās beidzās 25. septembrī plkst. 20.00, vēlāk rakstītie komentāri izlozē nepiedalās. Paldi...
18/09/2026

❗️KONKURSS NOSLĒGTS❗️
Pieteikšanās beidzās 25. septembrī plkst. 20.00, vēlāk rakstītie komentāri izlozē nepiedalās. Paldies visiem par lielo atsaucību! ❤️🐟 Abus uzvarētājus paziņošu 26. septembrī BOROFFISH Facebook un Instagram lapās.

🎁 DIVI KONKURSI — DIVAS PĀRSTEIGUMA DĀVANAS! 🎁

Man ļoti patīk gatavot dāvanas, kuras nevis noliek plauktā, bet gan ar prieku apēd! 🐟❤️

Tāpēc vēlos iepriecināt jūs ar divām BOROFFISH pārsteiguma dāvanām 35 € vērtībā:

🎁 vienu izlozēšu Facebook;
🎁 otru — Instagram.

Kas atradīsies dāvanā? Tas pagaidām paliks noslēpums! 🤫 Ja laimēsi, pajautāšu, kuri BOROFFISH gardumi tavam draugam garšo visvairāk, un izveidošu dāvanu tieši viņa gaumei. 🎁

Lai piedalītos:

🐟 seko BOROFFISH lapai;
❤️ nospied “Patīk” šim ierakstam;
💬 komentārā obligāti atzīmē vienu draugu, kuram tu vēlētos uzdāvināt šo pārsteiguma dāvanu.

Vari piedalīties gan Facebook, gan Instagram konkursā — tā tev būs divreiz lielāka iespēja iepriecināt sev tuvu cilvēku!

📅 Piedalies līdz 25. septembra plkst. 20.00.
🏆 Abus uzvarētājus paziņošu 26. septembrī BOROFFISH Facebook un Instagram lapās.

Dāvanu varēs saņemt Liepājā vai ar pakomāta starpniecību Latvijas teritorijā.

Lai veicas! Varbūt tieši tavs draugs saņems noslēpumaino BOROFFISH gardumu kasti! ❤️🐟

Konkurss nav saistīts ar Facebook vai Instagram un netiek šo platformu sponsorēts vai administrēts. Piedalīties var personas no 18 gadu vecuma.

📢 Dalies ar šo ierakstu, lai arī tavi draugi uzzina par BOROFFISH konkursu!

Address

Graudu 43
Liepaja
LV-3401

Opening Hours

Monday 09:00 - 18:00
Tuesday 09:00 - 18:00
Wednesday 09:00 - 18:00
Thursday 09:00 - 18:00
Friday 09:00 - 18:00

Telephone

+37126686854

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Boroffish posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Restaurant

Send a message to Boroffish:

Shortcuts

Share