16/06/2026
Ha jó idő, akkor terasz. Ha terasz, akkor gin-tonic. 😎🍸
Itt az idő egy hűsítő gin-tonicra! Kóstoljátok meg új citrusos kedvencünket, a Drumshanbo gint!🍋
A kérdés már csak az, hogy: egy vagy kettő? 😜👇🏼