20/06/2026
Ilyen volt az idei első piknikünk.😍 Várunk benneteket a kövire, júli. 4. Szombat. Pifka süt 🍔 és a Twister zenekar élőben zenél egész este!🎸🎶
Ne maradj le, foglalj asztalt vagy pokrócot, és jelezd az eseménynél hogy jönnél!🍻
👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻
https://www.facebook.com/share/1971nnAJLj/
FogPifkáló