03/02/2020
🖤 Záró hétvégénken egyik szemünk sírt, hiszen 8 évnyi emlék tört fel, de a másik mosolygott, mert öröm volt látni a sok ismerős arcot, akik eljöttek, hogy méltó búcsút intsünk együtt szeretett Anker’tünknek.
Köszönjük, hogy együtt éltetek a Paulay 33-al, itt ünnepeltétek életetek fontos eseményeit, legyen az esküvő, egy izgalmas kerekasztal beszélgetés, fotókiállítás, divatbemutató, vasárnapi piac vagy csak egy laza sörözős este, ami aztán hajnalig tartó bulival végződött.
Ugyanaz, másképp. Erre törekszünk majd és ígérjük, hallotok még rólunk. Viszlát, Anker’t! 🖤
🖤 We laughed and cried at the same time during our closing weekend because all those 8 years’ memories came up however it was heart warming to meet those familiar faces who came to say a proper good bye to our beloved Anker’t.
Thank you that you chose to celebrate major life moments at Paulay 33 whether it was a wedding, an exciting round table discussion, a photo exhibition, a fashion show, a Sunday market or popping in for a few beers which ended in a party till the morning.
Same, differently. Our goal is the same and we promise that you’ll hear about us soon. Goodbye Anker’t! 🖤