10/04/2023
Halihó Bubufanok!!!
Reméljük , hogy jól vagytok! Már nagyon hiányoztok!!!❤️💚💛💙 Szóval HOLNAPTÓL (április.11) újra nyitva vagyunk !!!🌸🌸🥤🥤Várunk benneteket a Hattyú u.1 ben a megszokott helyen és a megszokott ízekkel‼️‼️🥤🍇🍏🍓 🙂🥤🍈🍒
.u