04/04/2013
od sutra pa nadalje imamo i ROSTILJJJJJ:-)C EVAPI+LUK+AJVAR+pomfri=25kn..P LJESKAVICA+AJVAR+LUK+POMFRI=20kn..uz to na zaru imamo i krilca i file...a od subote imamo hamburgere chichkenburger. mexikoburger.diavoloburger,,,i da ne zaboravite svi sendvici do 13 sati su po20kn,a sve velike pice po 30kn...dođite i uvjerite se u nasu kvalitetu..dobar tek zeli vam fast food langolo:-):-):-)