20/10/2020
Moj djed je još 1919. postao majstor pekar i medu prvima otvorio pekaru na Britancu u Zagrebu. Nakon djeda obrt je preuzeo otac, a brat je sve skupa proširio na ugostiteljstvo i catering. Vremena koja su iza nas su imala mnoge loše tehnološke uvjete. U mnogočemu smo napredovali i razvili se ali smo izgubili jednostavnost, odnosno ljepotu jednostavnosti.
Ja sam od kruha pobjegla u ured te sam neko vrijeme bila jako zadovoljna kao brend menadžerica u jednoj tvrtki.
No, sve se to promijenilo kada je Miško ušao u moj život. Tada sam prvi put imala priliku iz blizine doživjeti kuhanje s dušom. Uz njega sam unutar sebe otpustila uvjerenje da obroci ne mogu biti jednako fini bez mlijeka i sira i s lakoćom s vegetarijanske prešla na vegansku prehranu. Ubrzo sam se i sama oslobodila i počela vraćati jednostavnosti i kruhu.
Ljubav za kruh je ostala i ja sam nastavila našu obiteljsku tradiciju pekarstva. Dugo sam sama istraživala i mijesila kruh dok nisam dobila okus koji me podsjećao na okus tih starih kruhova koje je radio moj djed.
Sjećam se da sam u obiteljskoj kući spavala iznad pekare i miris kruha bi me budio noću. Takvih kruhova gotovo da više nema za kupiti.
Meni je čarobno, nestvarno i totalno čudesno kada uzmem brašno i vodu, moje ruke to spoje i iz toga se stvori nešto tako lijepo i fino. Mi ljudi smo divna i kreativna bića, a često zaboravljamo na tu nepodnošljivu lakoću postojanja.
Ukoliko želite jednostavan kruh koji vas svim čulima odvodi u djetinjstvo, javite nam se u inbox. 🥰🌾🍞