Wanha Mestari

Wanha Mestari Olemme konstailematon ja tunnelmaltaan viihtyisä ravintolaketju, jossa voit huoletta löysätä kravattia

Karaokekisat lauantaina 24.10 klo 20.00. Tervetuloa laulamaan 🎤🎼
08/10/2026

Karaokekisat lauantaina 24.10 klo 20.00. Tervetuloa laulamaan 🎤🎼

Perjantaina 2.10Live musiikkia mestarissa.Liput 10€
01/10/2026

Perjantaina 2.10
Live musiikkia mestarissa.
Liput 10€

Baaripähkinä tänään klo 19.00Tervetuloa pelaamaan😊
01/10/2026

Baaripähkinä tänään klo 19.00
Tervetuloa pelaamaan😊

02.10.2026
19/09/2026

02.10.2026

Karaoke klo 21-02.30Tervetuloa laulamaan!
19/09/2026

Karaoke klo 21-02.30
Tervetuloa laulamaan!

Tänään klo 19.00 pelataanTervetuloa 😊
17/09/2026

Tänään klo 19.00 pelataan
Tervetuloa 😊

Bingo starttaa tänään klo 14.00.Tervetuloa pelaamaan 😊
13/09/2026

Bingo starttaa tänään klo 14.00.
Tervetuloa pelaamaan 😊

Huomenna lauantaina 12.9Bingo klo 19.00Pelaaminen on ilmaista.Tervetuloa!
11/09/2026

Huomenna lauantaina 12.9
Bingo klo 19.00
Pelaaminen on ilmaista.
Tervetuloa!

11/09/2026
Baaripähkinä on taas siirtynyt torstai iltaan. Tervetuloa pelaamaan 3.9.26 klo 19.00
01/09/2026

Baaripähkinä on taas siirtynyt torstai iltaan. Tervetuloa pelaamaan 3.9.26 klo 19.00

Osoite

Turuntie 2
Salo
24100

Aukioloajat

Maanantai 11:30 - 20:00
Tiistai 11:30 - 22:00
Keskiviikko 11:30 - 22:00
Torstai 11:30 - 22:00
Perjantai 11:30 - 03:00
Lauantai 10:30 - 03:00
Sunnuntai 11:00 - 18:00

Puhelin

+358401718691

Ilmoitukset

Saat tiedon ensimmäisenä: lähetämme sinulle sähköpostia, kun Wanha Mestari julkaisee uutisia ja tarjouksia. Sähköpostiosoitettasi ei käytetä muihin tarkoituksiin, ja voit perua tilauksen milloin tahansa.

Oikopolut

Jaa

Kategoria