Friends Pub

Friends Pub Kom och umgås med dina vänner i en trivsam miljö.

12/06/2026

Oletko kiinnostunut järjestyksenvalvoja työstä?
Är du intreserade att jobba såm ordningsvakt?
Ota yhteyttä/ tar kåntakt
0503599189

Welcome at Friends pub Saturday from 22.00 🎶🎶
02/06/2026

Welcome at Friends pub Saturday from 22.00 🎶🎶

31/05/2026

Ice hockey final game @ Friends Pub today 20.00 —> Welcome 😎🍻

26/05/2026
Live Irish musik @ Friends Pub 23/5Welcome 😎🍻🥂🍷🍹
19/05/2026

Live Irish musik @ Friends Pub 23/5
Welcome 😎🍻🥂🍷🍹

Jääkiekon MM-otteluiden aikanaFrench dog +  Aura olut 0,5 l 11€ 😋🍻 Welcome😎 FIN-USA Today kl.17.00
11/05/2026

Jääkiekon MM-otteluiden aikana
French dog + Aura olut 0,5 l 11€ 😋🍻 Welcome😎 FIN-USA Today kl.17.00

11/05/2026

Hello everybody ! Jääkiekon MM-Kisat alkaa perjantaina 18.00 aikaan joten tervetuloa tsemppaamaan Suomi voittoon Saksaa vastaan 😎💪🏻 Friends Pub, Be there🤗

Osoite

Alholmsgatan 6
Jakobstad
68600

Nettisivu

Hälytykset

Tiedä ensimmäisenä ja anna meille oikeus lähettää sinulle sähköpostitse uutisia ja promootioita Friends Pub :ltä. Sähköpostiosoitettasi ei käytetä muihin tarkoituksiin, ja voit perua milloin tahansa.

Ota Yhteyttä Yritys

Lähetä viesti Friends Pub :lle:

Jaa

Kategoria