KOHVer Köök

Call Directions Contact the restaurant

KOHVer Köök Mõnusalt hubane kohvik Tallinna Lennujaama avatud alal. Tule hommikusöögile, lõunale või kohvi ja kooki nautima! Kes me oleme? Tule nuusuta, maitse ja naudi!
(1)

Me saime alguse aastal 2012, kui avasime lennujaamas Welcome Cafe. Viis vägevat aastat veetsime triibudiivanitel, pakkudes linna parimaid pitsasid, imelist lõunasööki ja lennujaama parimat kohvi. 2016 aasta tõi aga omajagu muudatusi ja lennujaam oli valmis värskendusteks - hakkas suur ehitamine. Ja nüüd ongi nii, et meie värskendasime ka end ja saime endale lennujaama parima asukoha - kohe turvakontrolli sisenemise kõrval, kahe välisterassi ja ühe siserõduga pinna. Vana kohviku köögist saab aga trammi peale! :)

Mis ja kes on KOHVer? BRÄND
Mille alla kuulub kaks mõnusat söögi- ja joogikohta – KOHVer Köök ja KOHVer Cafe. MAITSED
KOHVer on täis pakitud häid maitseid ja põnevaid elamusi! Meie lõunasöök saab inspiratsiooni nii meie kohalikust toidukultuurist kui ka laiast maailmast. Me lubame, et teil ei hakka meie menüüd vaadates kunagi igav ning aeg-ajalt pakume sulle midagi, mida sa kunagi proovinud ei ole! KOHV
Meie kohv ei ole teps mitte lihtsalt kohv, vaid kvaliteetkohv – hoolikalt valitud farmid, veel hoolsamalt sorteeritud oad ja imelised röstmeistrid Rootsist. TEE
Eestimaised taimeteed otse metsast ja põllult ning eksootilised teesegud Hiinast, Jaapanist ja mujalt. INIMESED
Me armastame oma tööd, me armastame oma kliente ja mis kõige tähtsam – me armastame oma töökaaslasi! Ühtehoidev pere saabki toota vaid maitsvaid elamusi, sest igas ampsus on tunda tükike armastust! Köögikunstnike pere hoiab kokku juba aastast 2012! Ootame sind! :)

Sellel nädalal pakume:E-R Päevapasta  13.00E-R pelmeenid  11.0005.10-EsmaspäevKõrvitsapüreesupp / Pumpkin ouree soup  7....
05/10/2026

Sellel nädalal pakume:

E-R Päevapasta 13.00
E-R pelmeenid 11.00

05.10-Esmaspäev
Kõrvitsapüreesupp / Pumpkin ouree soup 7.50
Tandoori lõhe / Tandoori salmon 12.00

06.10-Teisipäev
Krehvtine kalasupp kookospiimaga / Spicy fish soup with coconut milk 7.50
Ühepajatoit sealihaga / Hotpot with pork 12.00

07.10-Kolmapäev
Hapukapsa borš / Sauerkraut borscht 7.50
Grillitud sealiha / Grilled pork 12.00

08.10-Neljapäev
Kodune kanasupp / Homely chicken soup 7.50
Pikkpoiss / Meatloaf 12.00

09.10-Reede
Tomatine hakklihasupp / Minced meat soup with tomato 7.50
Üleküpsetatud kanafilee ananassi ja juustuga / Overcooked chciken fillet with pinaepple and cheese 12.00

Head isu!
Bon appetit!

🍓 1.oktoobrist 1.novembrini pakume head ja paremat lastele!🍓 Ootame sööma nii väikeseid kui suuri!🍓 Asume lennujaamas av...
01/10/2026

🍓 1.oktoobrist 1.novembrini pakume head ja paremat lastele!
🍓 Ootame sööma nii väikeseid kui suuri!
🍓 Asume lennujaamas avatud alal piletitega sissepääsu juures

Pilt on illustratiivne.

Sellel nädalal pakume:E-R Päevapasta  13.00E-R Pelmeenid  11.0028.09-EsmaspäevKöögiviljapüreesupp / Vegetable puree soup...
28/09/2026

Sellel nädalal pakume:

E-R Päevapasta 13.00
E-R Pelmeenid 11.00

28.09-Esmaspäev
Köögiviljapüreesupp / Vegetable puree soup 7.50
Hakk-kotlet / Minced meat cutlet 12.00

29.09-Teisipäev
Lõhesupp / Salmon soup 7.50
Böfstrooganov / Beef strogonoff 12.00

30.09-Kolmapäev
Seljanka / Solyanka 7.50
Kanakorma / Chicken korma 12.00

01.10-Neljapäev
Frikadellisupp / Meatball soup 7.50
Lõhefilee juustu ja majoneesiga / Salmon with mayonnaise and cheese 12.00

02.10-Reede
Tom kha kanaga / Tom kha with chicken 7.50
Kurzemestrooganov / Kurzeme strogonoff 12.00

Head isu!
Bon appetit!

Sellel nädalal pakume:E-R Päevapasta  13.00E-R Pelmeenid  11.0021.09-EsmaspäevPorgandi-apelsinipüreesupp / Carrot orange...
21/09/2026

Sellel nädalal pakume:

E-R Päevapasta 13.00
E-R Pelmeenid 11.00

21.09-Esmaspäev
Porgandi-apelsinipüreesupp / Carrot orange puree soup 7.50
Sealihaguljašš / Pork goulash 12.00

22.09-Teisipäev
Koorene kalasupp / Creamy fish soup 7.50
Kartuli-haklihavorm / Potato minced meat form 12.00

23.09-Kolmapäev
Kana-nuudlisupp / Chicken noodle soup 7.50
Tortilla rebitud veiselihaga / Tortilla with torn beef 12.00

24.09-Neljapäev
Veiseliha-oasupp / Beef soup with beans 7.50
Kana magus-hapus kastmes / Chicken in sweet and soup sauce 12.00

25.09-Reede
Borš/ Borscht 7.50
Grillitud sealiha BBQ kastmes / Grilled pork in BBQ sauce 12.00

Head isu!
Bon appetit!

Sellel nädalal pakume:E-R Päevapasta  13.00E-R Pelmeenid  11.0014.09 EsmaspäevKõrvitsapüreesupp / Pumpkin puree soup  7....
14/09/2026

Sellel nädalal pakume:

E-R Päevapasta 13.00
E-R Pelmeenid 11.00

14.09 Esmaspäev
Kõrvitsapüreesupp / Pumpkin puree soup 7.50
Üleküpsetatud sealiha / Overcooked pork 12.00

15.09 Teisipäev
Kana-lillkapsasupp / Chicken cauliflower soup 7.50
Värskekapsa-hakklihahautis / Fresh cabbage stew with minced meat 12.00

16.09 Kolmapäev
Rassolnik / Pork soup with cucumbers 7.50
Ahjulõhe teriyaki galsuuriga / Oven salmon witg teriyako galzes 12.00

17.09 Neljapäev
Mehhikopärane hakklihasupp / Mexican-style ground meat soup 7.50
Kana-kikerhernekarri / Chicken chickpea curry 12.00

18.09 Reede
Hapukapsaborš / Sauerkraut borscht 7.50
Kodune kotlet / Homely minced meat cutlet 12.00

Head isu!
Bon appetit!

Sellel nädalal pakume:E-R Päevapasta  13.00E-R Pelmeenid  11.0007.09 EsmaspäevKoorene köögiviljapüreesupp / Creamy veget...
07/09/2026

Sellel nädalal pakume:

E-R Päevapasta 13.00
E-R Pelmeenid 11.00

07.09 Esmaspäev
Koorene köögiviljapüreesupp / Creamy vegetable puree soup 7.50
Kana tikka masala / Chicken tikka masala 12.00

08.09 Teisipäev
Tom kha kanaga / Tom kha with chicken 7.50
Vahemere vormiroog hakklihaga / Mediterranean casserole with minced meat 12.00

09.09 Kolmapäev
Oblikasupp sealihaga / Sorrel soup with pork 7.50
Sibulaklops / Pork in onion sauce 12.00

10.09 Neljapäev
Kalasupp / Fish soup 7.50
Sealiha seenekaste / Pork sauce with mushroom 12.00

11.09 Reede
Guljašš-supp / Goulash soup 7.50
Pikkoiss / Meatloaf 12.00

Head isu!
Bon appetit!

Sellel nädalal pakume:E-R Päevapasta 13.00E-R Pelmeenid  11.0031.08 EsmaspäevVürtsikas hakklihasupp / Spicy minced meat ...
31/08/2026

Sellel nädalal pakume:

E-R Päevapasta 13.00
E-R Pelmeenid 11.00

31.08 Esmaspäev
Vürtsikas hakklihasupp / Spicy minced meat soup 7.50
Kurzemestrooganov / Kurzeme strogonoff 12.00

01.09 Teisipäev
Rassolnik / Pork soup with cucumbers 7.50
Chilli con carne 12.00

02.09 Kolmapäev
Borš / Borscht 7.50
Kanakintsuliha jogurti -ürdimarinaadis / Chicken in yogurt and herbs marinated 12.00

03.09 Neljapäev
Värskekapsasupp lihaga / Fresh cabbage soup with meat 7.50
Kartuli-lõhevorm / Potato salmon form 12.00

04.09 Reede
Frikadellisupp / Meatball soup 7.50
Sealiha teriyaki kastmes / Pork in teriyaki sauce 12.00

Head isu!
Bon appetit!

Sellel nädalal pakume:E-R Päevapasta  13.00E-R Pelmeenid  11.0024.08 EsmaspäevKalasupp / Fish soup  7.50Guljašš kanaliha...
24/08/2026

Sellel nädalal pakume:

E-R Päevapasta 13.00
E-R Pelmeenid 11.00

24.08 Esmaspäev
Kalasupp / Fish soup 7.50
Guljašš kanalihast / Chicken goulash 12.00

25.08 Teisipäev
Minestrone 7.50
Porrune sealiha peekonikaste / Pork sauce with leek and bacon 12.00

26.08 Kolmapäev
Külasupp / Village soup 7.50
Üleküpsetatud kanafilee / Overcooked chicken fillet 12.00

27.08 Neljapäev
Hapukapsaborš / Sauerkraut borscht 7.50
Ühepajatoit sealihaga / Hotpot with pork 12.00

28.08 Reede
Kana-nuudlisupp / Chicken noodle soup 7.50
Hakklihalasanje / Minced meat lasagna 12.00

Head isu!
Bon appetit!

Sellel nädalal pakume:E-R Päevapasta  13.00E-R Pelmeenid  11.0017.08 EsmaspäevKõrvitsapüreesupp / Pumpkin puree soup  7....
17/08/2026

Sellel nädalal pakume:

E-R Päevapasta 13.00
E-R Pelmeenid 11.00

17.08 Esmaspäev
Kõrvitsapüreesupp / Pumpkin puree soup 7.50
Kana tikka masala / Chicken tikka masala 12.00

18.08 Teisipäev
Hakkliha-oasupp / Minced meat soup with bean 7.50
Böfstrooganov / Beef strogonoff 12.00

19.08 Kolmapäev
Seljanka / Solyanka 7.50
Kodune kotlet / Homely minced meat cutlet 12.00

20.08 Neljapäev
Sealiha-köögiviljasupp / Pork soup with cucumbers 7.50
Kana sidruni-tillimarinaadis / Chicken with lemon and dill marinated 12.00

21.08 Reede
Kana-kikerhernesupp / Chicken chickpea soup 7.50
Ahjulõhe / Oven salmon 12.00

Head isu!
Bon appetit!

Sellel nädalal pakume:E-R Päevapasta  13.00E-R Pelmeenid  11.0010.08 EsmaspäevHernepüreesupp / Pea puree soup  7.50Kana-...
10/08/2026

Sellel nädalal pakume:

E-R Päevapasta 13.00
E-R Pelmeenid 11.00

10.08 Esmaspäev
Hernepüreesupp / Pea puree soup 7.50
Kana-köögiviljakaste / Chicken vegetable sauce 12.00

11.08 Teisipäev
Vürtsikas köögiviljasupp kana ja krevettidega / Spicy chiken soup with shrimp 7.50
Kartuli-singivorm / Potato ham form 12.00

12.08 Kolmapäev
Hapukapsasupp / Sauerkraut soup 7.50
Lihapallid tomatikastmes / Meatball in tomato sauce 12.00

13.08 Neljapäev
Aedviljasupp ubadega / Bean soup with vegetables 7.50
Tomatine veiselihahautis / Beef stew with tomato 12.00

14.08 Reede
Hakkliha peedisupp munaga / Beetroot soup with minced meat 7.50
Sealiha seenekastmes / Pork in mushroom sauce 12.00

Head isu!
Bon appetit!

Address

Tartu Mnt 101
Tallinn
10112

Opening Hours

Monday 08:00 - 19:00
Tuesday 08:00 - 19:00
Wednesday 08:00 - 19:00
Thursday 08:00 - 19:00
Friday 08:00 - 19:00
Saturday 08:00 - 19:00
Sunday 08:00 - 19:00

Telephone

+3726556216

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when KOHVer Köök posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Restaurant

Send a message to KOHVer Köök:

Shortcuts

Share

Category