11/08/2022
Bistro u pana Lilka se loučí.
S velkou vděčností a láskou děkuje za přízeň po dobu dlouhých sedmi let.
Nyní se pan Lilek odebere k odpočinku a pokud v klidu vyvstane nějaká aktivita, zajisté Vás bude informovat.
Zoufat však nemusíte, v říjnu se otevírá nový projekt, kde bude zachován podobný způsob přípravy dobrot, abyste měli bříška jako v pokojíčku. :-)
S Láskou a úctou Váš pan Lilek 💜