Bistro Nro 66

Bistro Nro 66 Malý kousek venkova v srdci historického města

Zastavte se u nás na Bělecký Mlýn ochutnat co umíme podávat na talíři  🤓.
03/02/2026

Zastavte se u nás na Bělecký Mlýn ochutnat co umíme podávat na talíři 🤓.

Na Bělecký Mlýn jedeme bomby 🥳.
26/01/2026

Na Bělecký Mlýn jedeme bomby 🥳.

Srdečně zveme všechny příznivce Bělecký Mlýn ♥️
23/12/2025

Srdečně zveme všechny příznivce Bělecký Mlýn ♥️

Naše Ježíškova alej již pátým rokem láká kolemjdoucí 🌲🌲🌲.
01/12/2025

Naše Ježíškova alej již pátým rokem láká kolemjdoucí 🌲🌲🌲.

Byla to skvělá svatba 💃.
29/06/2025

Byla to skvělá svatba 💃.

Všechny naše vydané poukazy samozřejmě platí a můžete je využít v naší druhé restauraci Bělecký Mlýn, kde si můžete vych...
08/04/2025

Všechny naše vydané poukazy samozřejmě platí a můžete je využít v naší druhé restauraci Bělecký Mlýn, kde si můžete vychutnat kulinářskou hru našeho Lukáše. Pokud budete chtít, za poukaz vám peníze samozřejmě i vrátíme, ale my víme že se naše dveře znovu otevřou, a doufáme že to nebude trvat dlouho :)

Jedeme bomby 💪💃🥳.
05/04/2025

Jedeme bomby 💪💃🥳.

Zastavte se .Vdolky budou kolem 11hod 🥳
05/04/2025

Zastavte se .
Vdolky budou kolem 11hod 🥳

To, že na dočasnou dobu se na naše dveře zavřou už víte, ale akce si u nás můžete domluvit vždycky ❤️Svatby, firemní akc...
04/04/2025

To, že na dočasnou dobu se na naše dveře zavřou už víte, ale akce si u nás můžete domluvit vždycky ❤️

Svatby, firemní akce, rodinné oslavy, všechno tohle my umíme a i mnohem víc 😉 zajistíme kompletní servis, výzdobu, sladké i svatební dort, fantastický raut ale také i cimbálovku když na to přijde.

Tak pokud něco takového plánujete, naše prostory a my jsme vám k dispozici. Vyzkoušenou kapacitu máme až 40 osob💪

Tak se ozvěte a spolu to vymyslíme 🫶

📱 606 730 039
📧 [email protected]

🔥 Zítra to vypukne! Tvarůžkový festival je po roce zpátky a my s ním, pod hlavičkou  ❤️ Najdete nás na stejném místě jak...
04/04/2025

🔥 Zítra to vypukne! Tvarůžkový festival je po roce zpátky a my s ním, pod hlavičkou ❤️ Najdete nás na stejném místě jako minulý rok, z boku radnice ☝️

A na co se můžete letos těšit?

Kyselica se zauzenou smetanou a tvarůžkem🤌

Chleba se šleháným tvarůžkovým máslem a klíčky

Foccacia s medvědím česnekem tvaruzkovou pěnou a hráškové výhonky

Smažené bramborové noky s tvaružkovým dipem

Domů si můžete odnést i náš malý chlebík se smaženou cibulkou, do ruky na cestu dostanete domácí limču naší Maky a nebo pivečko z 🍺

Tak zítra a v neděli se vidíme na náměstí v Olomouci! ❤️

Nikdy jsme nechtěli dělat věci napůl, ani by to tak být nemělo. Servírovali jsme vám na stůl to nejlepší,  co z rukou na...
31/03/2025

Nikdy jsme nechtěli dělat věci napůl, ani by to tak být nemělo. Servírovali jsme vám na stůl to nejlepší, co z rukou našich kuchařů vzešlo. Stáli jsme si za tím a věděli jsme že máme být na co pyšní. Rádi jste se vraceli, slyšeli jsme na vaše slova chvály i kritiky a snažili se na věcech zapracovat a měnit je k lepšímu. Za ty dva roky se u nás vystřídalo několik kuchařů, ale ne vždy to bylo to pravé ořechové, někdy se také nešlo zavděčit všem. Teď jsme bohužel skončili bez kuchařů a kuchaři jsou to srdce každé restaurace a bez nich se to dělat nedá. Přemýšleli jsme, vymýšleli jak to udělat, ale jak jsme říkali na začátku, než dělat věci napůl, tak raději vůbec.

Proto jsme se rozhodli naše bistro na nějakou dobu uzavřít a to než se najde ten pravý kuchařský tým, který pochopí naši lásku k tomu , co děláme, jak to děláme a celý koncept toho, o co se snažíme.

Tohle se nám prostě nepíše lehce a ani nevíte jak moc nás to všechny mrzí a víme že i vás.

Naposledy se s námi uvidíte na Tvarůžkovém festivalu 5. a 6. dubna na olomouckém náměstí, již ale pod hlavičkou Běleckého Mlýna.

Všechny naše vydané poukazy samozřejmě platí, využít je můžete i na festivalu, nebo si zajeďte na Bělecký Mlýn kde si můžete vychutnat kulinářskou hru našeho Lukáše. Pokud budete chtít, za poukaz vám peníze samozřejmě i vrátíme, ale my víme že se naše dveře znovu otevřou, a doufáme že to nebude trvat dlouho :)

Jsme vám k dispozici ve zprávách a pokud cokoliv jiného , tak i na telefonu: 606730039.

Vrátíme se! V plné síle, s nadšením a láskou k tomu co děláme, ale v okamžiku, kdy získáme pocit, že máme takové spolupracovníky, kteří budou držet náš koncept a náš vztah k zákazníkům!

Tímto samozřejmě hledáme i ten budoucí tým, který povede kuchyni.
Pokud budete o někom vědět anebo to budete zrovna vy, kteří to s námi chtějí dělat s láskou, ozvěte se nám.

Váš tým z Bistro No66. Děkujeme Vám.

Foto: Jan Reiner, fb

Adresa

Šemberova 66/9
Olomouc

Otevírací doba

Pondělí 11:00 - 21:00
Úterý 11:00 - 21:00
Středa 11:00 - 21:00
Čtvrtek 11:00 - 21:00
Pátek 11:00 - 21:00

Telefon

+420585750003

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Bistro Nro 66 zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Bistro Nro 66:

Sdílet