31/03/2025
Nikdy jsme nechtěli dělat věci napůl, ani by to tak být nemělo. Servírovali jsme vám na stůl to nejlepší, co z rukou našich kuchařů vzešlo. Stáli jsme si za tím a věděli jsme že máme být na co pyšní. Rádi jste se vraceli, slyšeli jsme na vaše slova chvály i kritiky a snažili se na věcech zapracovat a měnit je k lepšímu. Za ty dva roky se u nás vystřídalo několik kuchařů, ale ne vždy to bylo to pravé ořechové, někdy se také nešlo zavděčit všem. Teď jsme bohužel skončili bez kuchařů a kuchaři jsou to srdce každé restaurace a bez nich se to dělat nedá. Přemýšleli jsme, vymýšleli jak to udělat, ale jak jsme říkali na začátku, než dělat věci napůl, tak raději vůbec.
Proto jsme se rozhodli naše bistro na nějakou dobu uzavřít a to než se najde ten pravý kuchařský tým, který pochopí naši lásku k tomu , co děláme, jak to děláme a celý koncept toho, o co se snažíme.
Tohle se nám prostě nepíše lehce a ani nevíte jak moc nás to všechny mrzí a víme že i vás.
Naposledy se s námi uvidíte na Tvarůžkovém festivalu 5. a 6. dubna na olomouckém náměstí, již ale pod hlavičkou Běleckého Mlýna.
Všechny naše vydané poukazy samozřejmě platí, využít je můžete i na festivalu, nebo si zajeďte na Bělecký Mlýn kde si můžete vychutnat kulinářskou hru našeho Lukáše. Pokud budete chtít, za poukaz vám peníze samozřejmě i vrátíme, ale my víme že se naše dveře znovu otevřou, a doufáme že to nebude trvat dlouho :)
Jsme vám k dispozici ve zprávách a pokud cokoliv jiného , tak i na telefonu: 606730039.
Vrátíme se! V plné síle, s nadšením a láskou k tomu co děláme, ale v okamžiku, kdy získáme pocit, že máme takové spolupracovníky, kteří budou držet náš koncept a náš vztah k zákazníkům!
Tímto samozřejmě hledáme i ten budoucí tým, který povede kuchyni.
Pokud budete o někom vědět anebo to budete zrovna vy, kteří to s námi chtějí dělat s láskou, ozvěte se nám.
Váš tým z Bistro No66. Děkujeme Vám.
Foto: Jan Reiner, fb