22/11/2022
Na cestě z Catanie jsem odbočil do Floridie a hledál marně hotel, po půl hodině jsem to vzdal.Mimochodem Catanie je prozatím to nejspinavější město co jsem na této cestě viděl, ulice úzké, přelidněné, absolutně žádný parking a ten neskutečný odpad obzvláště na periferii je prostě absurdní.Clovek má postapokalipsky pocit.Stovky opuštěných mega skladu a nekonečna špína.