30/12/2024
KONEC KAVÁRNY PŪRAKA COFFEE
Ano je to tak, můj sen vlastní kavárny je u
konce. Příprava kafíček pro mě byla obrovská radost a neskutečně mě to bavilo.
Začínal jsem úplně od nuly, totálně nepolíbený gastrem, jen jsem miloval kafé, jeho přípravu a taky ten vibe kavárny o kterém jsem snil.
Začátky byly krušné o tom najet si v tom nějaký systém. Stát celé dny na nohou, taky se seznámit s každým zrnem, kdy každá káva, ať už jiná země nebo pražírna vyžaduje svůj přístup. Mít vše nachystáno a na 100% a hlavně být pro Vás vždy připraven nebylo jednoduché, ale já si to postupně najel a dostával jsem pod kůži vše víc a víc, až můžu říct, že jsem se stal kvalitním BARISTOU a jsem na sebe hrdý!
Kavárna a vlastně celý náš projekt Pūraka
mě naučil hrozně moc a hlavně jsem vyrostl jako člověk. Bylo to sakra krásných a taky náročných 2,5 roku a já za ně moc děkuju!
Taky chci moc PODĚKOVAT Vám mým milým kafíčkářům, kteří jste za mnou chodili, ať už jen nárazově nebo pravidelně prostě bez Vás by to nešlo a doteď bych za tím barem nestál!😊
Dále chci moc PODĚKOVAT mým blízkým, kteří mě podporovali ať už v těžkých chvílích nebo jen si zašli na kafé😊
Taky velké DĚKUJI patří , které to se mnou táhly od samých začátků, taky při mých začátcích stáli kluci z , dále děkuji za krásnou spolupráci a skvělý kafé a , také nesmím zapomenout na skvělý rooibos .bio 😊
Aby to neskončilo pouze postem na instagramu, chci se s Vámi se všemi náležitě rozloučit!
Naposledy nahřeju kávovar, nahodím zástěru a úsměv. Bude to brzy a vše se včas dozvíte!😊
Na závěr chci říct, že má cesta za kávou není u konce a já si za ní půjdu určitě dál!❤️🔥
David.