18/12/2020
Milí přátelé,
jak jistě víte, podle dalšího z vládních nařízení zase zavíráme. S velkou lítostí musíme oznámit, že v lednu už neotevřeme. Jsme rády, že jste tu s námi byli a těšíme se na setkání v lepších časech.
Přejeme krásné svátky a hodně štěstí v novém roce❤️,
Hanka a Terka, Carpe diem.🌿