06/10/2014
https://www.facebook.com/pages/Cafe-au-lait/840515085978991?fref=ts
NAJBOLJI KAFE U GRADU,ZA SVE U UZRASTE I SVE GENERACIJE U SAMOM CENTRU GRADA,A OPET SAKRIVEN OD SVAKODNEVNE GRADSKE VREVE,IDEALAN ZA KRATAK PREDAH OD POSLA,TAKODJE NAS MALI KAFE ODLIKUJE SE PRISTUPACNIM CENAMA I LJUBAZNIM I PROFESIONALNIM OSOBLJEM, BLIZINOM ADVOKATSKIH KANCELARIJA , SVIH VAZNIJIH DRZAVNIH I GRADSKIH INSTITUCIJA I GLAVNE AUTOBUSKE STANICE,DODJITE I UVERITE SE SAMI.
NALAZIMO SE PREKO P**A SUDA IZA ZUTE ZGRADE