App Забавлявай се!

05/07/2012

Благодарим на всички приятели на клуб АБСОЛЮТ, на всички хора, с които работихме през тези красиви , луди години, на всички, които ни подкрепяха , благодарим на целия страхотен персонал ....БЛАГОДАРИМ !!!

30/06/2012

Събота вечер, ABSOLUT THE END, .....ПОРЪЧВАШ ЕДНО, ПОЛУЧАВАШ ДВЕ...., като за последно да се налудуваме , ПРИЯТЕЛИ !!!
ЗАБАВЛЯВАЙ СЕ !!!

......Питали ли сте се , какво всъщност е любовта…Чувствали ли сте я истински…? Любовта – чиста, натурална и нелогична, ...
26/06/2012

......Питали ли сте се , какво всъщност е любовта…Чувствали ли сте я истински…? Любовта – чиста, натурална и нелогична, не е просто привличане, а близост , нежност и подкрепа. За всички нас клуб Абсолют е любов, нелогична при това, поради проблемите, тревогите и ангажимента, но и чиста , като взаимоотношения и обич .
Клуб Абсолют бе смисълът на живота ни години наред-нещо изключително, красиво, нещо различно. Достойно извоювал мястото си във времето, осигуряващ работа на страхотен персонал.Прекрасно място в сърцето на Стара Загора за среща с приятели и любим човек.Място за релакс, усмивки и вълшебни мигове. .............ЗАБАВЛЯВАЙ СЕ !!!

26/06/2012

....Да си тръгнеш виртуозно ...
До всички приятели на клуб АБСОЛЮТ :
Прощално парти - 30.06.2012 год....старт : 20.00 ч..Няма сълзи, нито капчица страх,
прекратяваме всичко с един замах .
Прощално парти с много усмивки,
с весели песни, танци и смях !
ЗАБАВЛЯВАЙ СЕ !!!

Много мечти се сбъднаха, но най-хубавата се ражда сега....!ЗАБАВЛЯВАЙ СЕ !!!
08/06/2012

Много мечти се сбъднаха, но най-хубавата се ражда сега....!
ЗАБАВЛЯВАЙ СЕ !!!

Music from Australia and New Zealand in the year 1978: JPY's promo-video for the hit single 'Love Is In The Air' (May, 1978), taken from the 1978 album 'Love...

.........BEST NEXT....ЗАБАВЛЯВАЙ СЕ !!!
08/06/2012

.........BEST NEXT....ЗАБАВЛЯВАЙ СЕ !!!

http://www.youtube.com/watch?v=Vbg7YoXiKn0
04/06/2012

http://www.youtube.com/watch?v=Vbg7YoXiKn0

Ben E. King - Stand by me When the night has come, and the land is dark And the moon is the only light we will see No, I won't be afraid, oh, I won't be afra...

04/06/2012

Надежда
Ако можех да имам едно
магазинче със две полички ,
бих продавал ... познайте какво ?
- Надежда ! Надежда за всички .

"Купете ! С отстъпка за вас !
Всеки трябва надежда да има ! "
И на всеки бих давал аз ,
колкото трябва за трима.

А на тоз , който няма пари
и само отвънка поглежда ,
бих му дал, без да плаща дори,
всичката своя надежда .

Абитуриентка 2012, ....Изпращане ...в Абсолют ! ЗАБАВЛЯВАЙ СЕ !!!
25/05/2012

Абитуриентка 2012, ....Изпращане ...в Абсолют !
ЗАБАВЛЯВАЙ СЕ !!!

25/05/2012

Address

Цар Иван Шишман 53 Стара Загора
Stara Zagora
6000

Opening Hours

Tuesday 10:00 - 04:00
Wednesday 10:00 - 04:00
Thursday 10:00 - 04:00
Friday 10:00 - 04:00
Saturday 10:00 - 04:00

Telephone

042 602401

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when App posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share

Category