02/12/2016
Poštovani gosti, obavještavamo vas da je Restoran Kej od 1.12.2016. godine prestao sa radom.
Zahvaljujemo vam se na ukazanom povjerenju i dosadašnjoj saradnji i nadamo se da ste bili zadovoljni pruženom uslugom i ambijentom tokom rada restorana.
Srdačan pozdrav!