20/06/2026
Cześć Wszystkim 💕
Ostatni tydzień szkoły, więc można już zacząć świętować wakacje 🥳
A jak świętowanie to tylko z Pizzeria Da Vinci 🍕pogoda plata nam figle , ale nasze jedzonko i piwko lane dobrze brzmi, prawda ? 🔥
A tak w ogóle to dajcie znać, jakie plany na wakacje ?